Alkol ve uyuşturucu müptelasından ‘beni doktorluktan attılar’ ajitasyonu

Sınırsız özgürlük vadeden seküler yaşam, toplumun kimyasını bozmaya devam ediyor. Maneviyattan uzaklaşılıp amaçsız ve hazza dayalı hayatların benimsenmesi toplumun ruh sağlığını derinden etkiliyor.

Son bir yıldır yaşanan cinayetlerde öne çıkan faktörler; alkol, gayri meşru ilişkiler ve diziler. İnsanoğlu, modern dünyanın şaşası ile Allah’tan uzaklaşarak nefse dayalı her türlü sınırsızlığı denemekle meşgul. Maneviyatın yerine maddiyatı ikame ederek mutluluğa ulaşacağını zanneden insanoğlu, kelimenin tam anlamıyla psikolojik bir buhran süreci yaşıyor.

ALKOL VE UYUŞTURUCU MÜPTELASI ÇIKTI

Toplumun geldiği noktaya son örnek bugün yaşandı. Seküler-muhalif basında ‘Trans bireyi dokturluktan attılar’ başlıklarıyla verilen haberlerin iç yüzü ortaya çıktı.

Sözde LGBT haklarından dem vurup ajitasyon yapmaya çalışan Larin Kayataş isimli doktorun alkol ve uyuşturucu müptelası olduğu öğrenildi. Kayataş’ın sosyal medya hesabı incelendiğinde de ruh sağlığı yerinde olmayan bir kişi olduğu görüldü.

Kayataş'ın mesai arkadaşı olduğunu söyleyen şahsın verdiği bilgiler şöyle:

“arkadaşlar, sakin olun. nefretinizi kusmadan önce neden şikayet edildiğini, kınama aldığını vs. araştırın. hemşiresiniz ve doktor gelip “üff, canım şimdi tahlil girmek istemiyor, sonra yaparız.” diyor.

hastasınız, canınız yanıyor, acile gidiyorsunuz. doktorunuz sabaha kadar partiden partiye koşmuş, uyuşturucunun dibine vurmuş ve gözünün önünü göremiyor, alkol kokuyor. sonra birileri sana hesap sorduğunda ama lgbt hakları diye ağlıyorsun, ajitasyon yapıp destek bekliyorsun.

Alkol ve uyuşturucudan aklı gitmiş birine acil serviste felç geçiren annenizi emanet eder misiniz?”

- İslami Analiz, Türkiye bölümünde yayınlandı
https://islamianaliz.com/haber/7785329/alkol-ve-uyusturucu-muptelasindan-beni-doktorluktan-attilar-ajitasyonu