Üstlendi:

Son dakika üstlendi: haberleri ve üstlendi: haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. üstlendi: ile ilgili 27 haber listeleniyor.

Üstlendi: Haberleri

Kiralık katil Selman’dan Cemal Kaşıkçı itirafı

Bütün dünyayı şoke eden Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi ile ilgili olarak Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman flaş bir açıklama yaptı.

Hizbullah'a yönelik saldırıyı İsrail üstlendi

İşgal devleti İsrail, Irak'ın Selahaddin kentinde Haşdi Şabi ve Hizbullah'a ait askeri kampa yönelik düzenlenen hava saldırılarını üstlendi.

'Diyarbakır saldırısını PKK üstlendi'

Reuters, Diyarbakır'ın Bağlar ilçesindeki İl Emniyet Müdürlüğü'ne ait ek binada yaşanan saldırıyı PKK'nın üstlendiğini bildirdi.

'Viranşehir'deki saldırıyı HPG üstlendi'

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde biri çocuk 2 kişinin hayatını kaybettiği bomba yüklü minibüsle gerçekleştirilen saldırıyı, PKK'nın silahlı kanadı H...

İzmir saldırısını TAK üstlendi

İzmir Emniyet Müdürlüğü'nü hedef alan ve biri polis iki kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı TAK üstlendi.

Rus resmi ajansı: Suikastı El Nusra üstlendi

Rus devlet haber ajansı Sputnik’in haberine göre, Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov suikastını El Nusra üstlendi.

Kayseri'deki saldırıyı TAK üstlendi

Kayseri'de askerleri taşıyan otobüse bombalı araçla düzenlenen saldırıyı Kürdistan Özgürlük Şahinleri (TAK) örgütü üstlendi.

Beşiktaş saldırısını TAK üstlendi

Beşiktaş saldırısını TAK üstlendi

Yenibosna saldırısını TAK üstlendi!

Yenibosna’da 10 kişinin yaralanmasına sebep olan bombalı saldırıyı kurucuları arasında PKK'dan ayrılan bazı örgüt üyelerinin de bulunduğu TAK (Kürdist...

Almanya'daki saldırıyı IŞİD üstlendi

Almanya’nın Ansbach kentinde meydana gelen, 3’ü ağır 12 kişinin yaralanmasına yol açan intihar saldırısını IŞİD üstlendi.

Bağdat'ta bombalı saldırıyı IŞİD üstlendi

Irak'ın başkenti Bağdat'ın doğusundaki Sadr bölgesinde meydana gelen saldırıda 50’den fazla kişinin hayatını kaybettiği, 100’den fazla kişinin de yara...

Işid Brüksel’deki Saldırıları Üstlendi, Avrupa Teyakkuzda

IŞİD , Belçika’nın başkenti Brüksel’de 34 kişinin hayatını kaybettiği havalimanı ve metroya yönelik canlı bomba saldırılarını üstlendi.

Ankara saldırısını TAK üstlendi

Ankara’da 28 kişinin yaşamını yitirdiği bombalı saldırıyı TAK (Kürdistan Özgürlük Şahinleri) adlı örgüt üstlendi.

Charlie Hebdo saldırısını Yemen El-Kaide'si üstlendi

El Kaide'nin Yemen kolu, Charlie Hebdo dergisine yapılan kanlı saldırıyı 'resmen' üstlendi. Örgüt bir video mesaj yayımlayarak, 12 kişinin öldürüldüğü...

Dolmabahçe Sarayı'ndaki bombalı saldırıyı DHKP-C üstlendi

İstanbul'daki Dolmabahçe Sarayı Saltanat Kapısı önünde saygı nöbeti tutan polislerin bulunduğu noktaya yaklaşan bir kişi, polislere önce el bombası at...

Kudüs’deki Sinegog saldırısını FHKC üstlendi

Filistin Halk Kurtuluş Cephesi, Kudüs’te dört kişinin ölümü ve sekiz kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan Sinagog saldırısını üstlendi.

Kudüs'teki saldırıyı FHKC üstlendi

Kudüs'te iki Filistinli'nin sinagoga düzenlediği silahlı saldırıda 4 İsrailli öldü. Filistin Halk Kurtuluş Cephesi isimli grup saldırıyı üstlendi. Ham...

Kudüs`teki Eylemi Hamas Üstlendi

Filistin İslami Direniş Hareketi HAMAS, Kudüslü bir Filistinlinin dün işgal altındaki Kudüs’ün Şeyh Cerrah Mahallesi`nde aracını bir grup Siyonistin ü...

Hizbullah'a saldırıyı Nusra üstlendi

Lübnan'da Bekaa Vadisi'ndeki Hizbullah'a ait kontrol noktasına intihar saldırısı düzenlendi. Üç kişinin öldüğü saldırıyı Nusra Cephesi üstlendi.

3 askerin öldüğü saldırıyı PKK üstlendi

'TSK bizi pusuya düşürdü, çatışma çıktı'

Filistin Halk Kurtuluş Cephesi füze saldırılarını üstlendi

FHKC’nin askeri kanadı Ebu Ali Mustafa Tugayları, bugün İsrail’deki şehir ve mevzilere yapılan 12 füze saldırısını üstlendi.

Lübnan’daki patlamayı Ahrar’us Sunne üstlendi: "Hizbullat ve Lübnan Ordusu’na acıma yok"

Baalbek Ahraru’s Sunne Tugayları, Beyrut’un Ravşa semtindeki otelde meydana gelen intihar patlamasını üstlendi.

Mogadişu'daki patlamayı Eş-Şebab üstlendi

Somali'deki Eş-Şebab Örgütü, Mogadişu Uluslararası Havaalanı önünde bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıyı üstlendi.

Lübnan'da patlamayı yine Nusra Cephesi üstlendi!

Lübnan'ın doğusundaki Hermel kentinde bir benzin istasyonuna bombalı araçla düzenlenen ve 6 kişinin öldüğü, 20 kişinin yaralandığı intihar saldırısını...

Mısır'daki saldırıyı Ensar-ı Beytu'l Makdis üstlendi

Ensar-ı Beytu’l Makdis grubu, Mısır’da bugün meydana gelen ve 4 kişinin yaşamını yitirmesine ve 73 kişinin yaralanmasına yol açan saldırıyı üstlendi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz