• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Tsk Müşterek Özel Görev Kuvveti Ve Koalisyon Hava Kuvvetleri Tarafından Suriye'nin Halep Kentine Bağlı Cerablus Bölgesinde Işid'e Karşı Askeri Harekat Başlatıldı.

Tsk Müşterek Özel Görev Kuvveti Ve Koalisyon Hava Kuvvetleri Tarafından Suriye'nin Halep Kentine Bağlı Cerablus Bölgesinde Işid'e Karşı Askeri Harekat Başlatıldı.

Son dakika TSK Müşterek Özel Görev Kuvveti ve koalisyon hava kuvvetleri tarafından Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus bölgesinde IŞİD'e karşı askeri harekat başlatıldı. haberleri ve TSK Müşterek Özel Görev Kuvveti ve koalisyon hava kuvvetleri tarafından Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus bölgesinde IŞİD'e karşı askeri harekat başlatıldı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. TSK Müşterek Özel Görev Kuvveti ve koalisyon hava kuvvetleri tarafından Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus bölgesinde IŞİD'e karşı askeri harekat başlatıldı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Tsk Müşterek Özel Görev Kuvveti Ve Koalisyon Hava Kuvvetleri Tarafından Suriye'nin Halep Kentine Bağlı Cerablus Bölgesinde Işid'e Karşı Askeri Harekat Başlatıldı. Haberleri

TSK ve koalisyon güçlerinden Cerablus'a IŞİD operasyonu

TSK Müşterek Özel Görev Kuvveti ve koalisyon hava kuvvetleri tarafından Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus bölgesinde IŞİD'e karşı askeri harekat...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz