• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Siyonist Rejimin Eski Cumhurbaşkanı’Nın Ölümü Nedeniyle Başsağlığı Dileyerek Peres’İn Savaş Ve Barış İnsanı Olduğunu İddia Etti.

Siyonist Rejimin Eski Cumhurbaşkanı’Nın Ölümü Nedeniyle Başsağlığı Dileyerek Peres’İn Savaş Ve Barış İnsanı Olduğunu İddia Etti.

Son dakika Siyonist Rejimin eski Cumhurbaşkanı’nın ölümü nedeniyle başsağlığı dileyerek Peres’in savaş ve barış insanı olduğunu iddia etti. haberleri ve Siyonist Rejimin eski Cumhurbaşkanı’nın ölümü nedeniyle başsağlığı dileyerek Peres’in savaş ve barış insanı olduğunu iddia etti. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Siyonist Rejimin eski Cumhurbaşkanı’nın ölümü nedeniyle başsağlığı dileyerek Peres’in savaş ve barış insanı olduğunu iddia etti. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Siyonist Rejimin Eski Cumhurbaşkanı’Nın Ölümü Nedeniyle Başsağlığı Dileyerek Peres’İn Savaş Ve Barış İnsanı Olduğunu İddia Etti. Haberleri

Peres'e bir başsağlığı mesajı da Bahreyn'den: 'Savaş ve barış insanı olan Şimon Peres huzur içinde yatsın'

Bahreyn Dışişleri Bakanı, Siyonist Rejimin eski Cumhurbaşkanı’nın ölümü nedeniyle başsağlığı dileyerek Peres’in savaş ve barış insanı olduğunu iddia e...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz