• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Siyonist İşgal Güçleri Dün (6 Ekim Perşembe) Elhalil Kentinin Kuzeyindeki Haras Beldesinde Filistinlilere Ait Üç Su Kuyusunu Yıktı Ve Yaklaşık 100 Adet Zeytin Ve Badem Ağacını Söktü.

Siyonist İşgal Güçleri Dün (6 Ekim Perşembe) Elhalil Kentinin Kuzeyindeki Haras Beldesinde Filistinlilere Ait Üç Su Kuyusunu Yıktı Ve Yaklaşık 100 Adet Zeytin Ve Badem Ağacını Söktü.

Son dakika Siyonist İşgal güçleri dün (6 Ekim Perşembe) ElHalil kentinin kuzeyindeki Haras beldesinde Filistinlilere ait üç su kuyusunu yıktı ve yaklaşık 100 adet zeytin ve badem ağacını söktü. haberleri ve Siyonist İşgal güçleri dün (6 Ekim Perşembe) ElHalil kentinin kuzeyindeki Haras beldesinde Filistinlilere ait üç su kuyusunu yıktı ve yaklaşık 100 adet zeytin ve badem ağacını söktü. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Siyonist İşgal güçleri dün (6 Ekim Perşembe) ElHalil kentinin kuzeyindeki Haras beldesinde Filistinlilere ait üç su kuyusunu yıktı ve yaklaşık 100 adet zeytin ve badem ağacını söktü. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Siyonist İşgal Güçleri Dün (6 Ekim Perşembe) Elhalil Kentinin Kuzeyindeki Haras Beldesinde Filistinlilere Ait Üç Su Kuyusunu Yıktı Ve Yaklaşık 100 Adet Zeytin Ve Badem Ağacını Söktü. Haberleri

Siyonistler, El-Halil'in Kuzeyinde 3 su kuyusunu yıkıp, 100 zeytin ve badem ağacını söktü

Siyonist İşgal güçleri dün (6 Ekim Perşembe) El-Halil kentinin kuzeyindeki Haras beldesinde Filistinlilere ait üç su kuyusunu yıktı ve yaklaşık 100 ad...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz