Şeria’Da

Son dakika Şeria’da haberleri ve Şeria’da haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Şeria’da ile ilgili 39 haber listeleniyor.

Şeria’Da Haberleri

Direnişin cevabı gecikmedi: Filistin Batı Şeria'da 3 İsrail askeri öldürüldü

Filistin direnişi şehitlerin intikamını almakta gecikmedi.

Siyonist işgalciler Batı Şeria'da 15 Filistinliyi gözaltına aldı

İsrail ordusundan yapılan yazılı açıklamada, Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerinde 3'ü Hamas mensubu 15 Filistinlinin gözaltına alındığı belirtildi.

Batı Şeria'da Filistinli esirlere destek için genel grev

Filistinli esirlerin işgal zindanlarında başlattığı açlık grevi eylemi 11'inci gününe girerken, Batı Şeria'da bugün esirlere destek amacıyla genel gre...

İsrail, Batı Şeria'da 15 Filistinliyi gözaltına aldı

İşgal güçleri dün gece ve bu sabah erken saatlerde Batı Şeria'nın birçok bölgesine baskın düzenleyerek çok sayıda Filistinliyi gözaltına aldı.

Siyonist güçler Batı Şeria'da 12 Filistinliyi gözaltına aldı

İşgal güçleri dün gece ve bu sabah erken saatlerde Batı Şeria'da birçok bölgeye baskın düzenleyerek evlerde arama yaptı ve 12 kişiyi gözaltına aldı.

İsrail, Batı Şeria'da baskın düzenledi

İşgal güçlerinin dün gece Batı Şeria'nın birçok bölgesine baskın düzenleyerek evlerde arama yaptığı ve sekiz kişiyi gözaltına aldığı bildirildi.

İsrail askerleri Batı Şeria'da 16 Filistinliyi gözaltına aldı

İsrail ordusundan yapılan açıklamada, 'askerlere ve sivillere karşı terör eylemlerine katıldıkları şüphesi' ile aranan 16 Filistinlinin Batı Şeria'nın...

İsrail, Batı Şeria’da gösterilere sert müdahale gösterdi

Batı Şeria’nın orta kesiminde bulunan Ramallah şehrine bağlı Be’lin ve Na’lin köylerinde ırkçı ayrım duvarıyla Yahudi yerleşke inşaatlarına karşı yapı...

İsrail, Batı Şeria’da konut inşasını hızlandırdı

İsrail, Batı Şeria’da 2086 konutun daha yapılmasına onay verdi.

İsrail, Batı Şeria'da birçok bölgede baskın düzenledi

İşgal güçleri bugün öğle saatlerinde Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerine baskın düzenleyerek 12 Filistinliyi gözaltına aldı.

İsrail, Batı Şeria'da Ramazan ayı baskınlarına devam ediyor

İşgal güçleri Ramallah'ın kuzeyindeki Serda beldesine ve Cenin'e bağlı Caba' beldesindeki dağların doğu bölgesine baskın düzenledi.

İsrail, Batı Şeria'da vahşice baskınlar düzenleyip çok sayıda tutuklamalar yaptı

Filistin halkına yönelik ihlallerini Ramazan ayında da sürdüren İsrail, Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerine baskınlar düzenledi.

İsrail, Batı Şeria'da gece baskınlarıyla 10 Filistinliyi gözaltına aldı

İsrail, gece Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerinde bir dizi baskın gerçekleştirerek El-Halil, Tulkerem, Cenin ve Kudüs'te birçok kişiyi gözaltına aldı.

Haaretz, "Şabak, Batı Şeria'da İşgal Güçlerinin Faaliyetleri Engellemek İsteyenlere Sorun Çıkaracak"

İşgal rejimi gazetelerinden Haaretz'in bugünkü sayısında yer alan konuyla ilgili haberde, Şabak'ın işgal güçlerinin Batı Şeria kentlerindeki güvenlik...

Batı Şeria’da Filistin Televizyonu Basıldı

İşgal güçleri bu sabah erken saatlerde Filistin El-Yevm televizyonunun merkezini basarak başta müdür olmak üzere üç çalışanını gözaltına aldı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz