• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Ramallah'ın Kuzeyindeki Elcelzun Mülteci Kampı Girişinde Dün Akşam (15 Ekim Cumartesi) Filistinliler Ve İşgal Güçleri Arasında Yaşanan Çatışmalarda İkisi Ağır 19 Filistinli Yaralandı.

Ramallah'ın Kuzeyindeki Elcelzun Mülteci Kampı Girişinde Dün Akşam (15 Ekim Cumartesi) Filistinliler Ve İşgal Güçleri Arasında Yaşanan Çatışmalarda İkisi Ağır 19 Filistinli Yaralandı.

Son dakika Ramallah'ın kuzeyindeki ElCelzun Mülteci Kampı girişinde dün akşam (15 Ekim Cumartesi) Filistinliler ve işgal güçleri arasında yaşanan çatışmalarda ikisi ağır 19 Filistinli yaralandı. haberleri ve Ramallah'ın kuzeyindeki ElCelzun Mülteci Kampı girişinde dün akşam (15 Ekim Cumartesi) Filistinliler ve işgal güçleri arasında yaşanan çatışmalarda ikisi ağır 19 Filistinli yaralandı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ramallah'ın kuzeyindeki ElCelzun Mülteci Kampı girişinde dün akşam (15 Ekim Cumartesi) Filistinliler ve işgal güçleri arasında yaşanan çatışmalarda ikisi ağır 19 Filistinli yaralandı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Ramallah'ın Kuzeyindeki Elcelzun Mülteci Kampı Girişinde Dün Akşam (15 Ekim Cumartesi) Filistinliler Ve İşgal Güçleri Arasında Yaşanan Çatışmalarda İkisi Ağır 19 Filistinli Yaralandı. Haberleri

El-Celzun Mülteci Kampı girişindeki çatışmalarda 19 Filistinli yaralandı

Ramallah'ın kuzeyindeki El-Celzun Mülteci Kampı girişinde dün akşam (15 Ekim Cumartesi) Filistinliler ve işgal güçleri arasında yaşanan çatışmalarda i...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz