Nato’Nun

Son dakika NATO’nun haberleri ve NATO’nun haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. NATO’nun ile ilgili 10 haber listeleniyor.

Nato’Nun Haberleri

NATO zirvesi öncesinde Brüksel'de eylem: NATO’nun durması savaşın durmasıdır!

Belçika’nın başkenti Brüksel’de Cumartesi günü düzenlenen NATO karşıtı gösteride yüzlerce kişi paktın karargah binasına yürüdü.

Tunus, NATO'nun 3 milyon Euroluk teklifini reddetti

Tunus Savunma Bakanı Abdulkerim ez-Zubeydi, NATO'nun, ülkede kurulacak askeri operasyon merkezinde kalıcı uzmanlar bulundurma karşılığında 3 milyon eu...

CHP: Şanghay, AB'nin de NATO'nun da alternatifi olamaz

CHP Dış Politikadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz,'Şanghay, AB'nin de NATO'nun da alternatifi olamaz' dedi.

İran Çin, Hindistan ve Rusya'yı NATO'nun füze kalkanına karşı görüşmeye çağırdı

İran'ın savunma bakanı, NATO'nun oluşturduğu füze kalkanına karşı Çin, Hindistan ve Rusya'yı güvenlik görüşmelerine davet etti.

Türkiye ikna edemiyor: NATO’nun gündeminde uçuşa yasak bölge yok

Türkiye’nin IŞİD’le mücadele için ön şart olarak öne sürdüğü ‘güvenli bölge‘ye NATO’nun aklı yatmıyor.

'NATO'nun müdahalesi din savaşı algısı yaratabilir'

Irak Şam İslam Devleti’nin (IŞİD), Kobani'ye yönelik saldırılarına ve Türkiye'nin bu konudaki tutumuna yönelik eylemler yoğunlaşarak devam ederken Ank...

"NATO'nun yaptığı katkı önemli"

Başbakan Davutoğlu, NATO'nun yaptığı katkının önemli olduğunu ifade ederken, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, her zaman Türkiye'yi savunmaya hazır ol...

Tezkereye destek veren Numan Kurtulmuş, yine fena yakalandı: Biz Amerika'nın ve NATO'nun uçaklarına ‘one minute’ deriz (Video)

Tezkerenin kabul edilmesi, akıllara Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un AK Parti'ye geçmeden önce söylediği sözleri getirdi.

Katil NATO'nun Askeri Komitesi toplandı

NATO’nun en yüksek askeri karar organı olan Askeri Komite’nin 170. oturumu, genelkurmay başkanları düzeyinde Brüksel’de toplandı.

NATO'nun Afganistan'daki Görev Süresi Uzatıldı

BMGK, Afganistan'da hala güvenlik zaafiyeti bulunduğu gerekçesiyle NATO güçlerinin görev süresini son defa uzattı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz