''medya

Son dakika ''Medya haberleri ve ''Medya haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. ''Medya ile ilgili 243 haber listeleniyor.

''medya Haberleri

Gülseren Budayıcıoğlu'nun seans ücreti sosyal medyada gündem oldu

Reyting malzemesi haline gelen psikolojik vaka dizileri, her gün dozajı arttırılarak insanımızın ruhunu karartmaya devam ediyor.

Kaderci Teslimiyetçilikler

Kırılgan, edilgen ve konformist toplumlar/kültürler, her tür sömürgeleştirilmeye, bağımlılığa açık oldukları; bu bağımlılıklar, ilgili toplumları ger...

Hifzullah Kutum tahliye edildi

Kutum’un bahsettiği Eylül Devrimi’nin, Kuzey Irak ile Irak Hükümeti arasında özerklik anlaşmasına neden olan isyan dalgası olduğu biliniyor.

Hürriyet ile Ertuğrul Özkök'ün yolları ayrıldı

Hürriyet gazetesinin 20 yıl genel yayın yönetmenliğini yapan, 2009’dan bu yana da köşe yazarlığı yapan Ertuğrul Özkök gazeteyle yollarını ayırdı.

Hayrettin Karaman’dan Alevilerle ilgili yeni açıklama

Hayrettin Karaman, Alevi-Sünni evliliği ile ilgili sözlerinin çarpıtıldığını savunarak, daha önce yazdığı bir yazıyı örnek gösterdi.

AYM Başkanı: Cübbeyle siyaset olmayacağı gibi cübbesiz yargılama da olmaz

Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Adalet Bakanlığı tarafından düzenlenen “Masumiyet Karinesi ve Yargı Bağımsızlığı” başlıklı sempozyumda konuşt...

Hafter, İsrail'e bu mesajı gönderdi

İsrail'de yayın yapan Haaretz gazetesinde yer alan habere göre Hafter'in oğlu Saddam Hafter bu ayın başında İsrail'in başkenti Tel Aviv'e gelerek baba...

Memleket Partisi’nde ‘tezkere’ istifa getirdi

Suriye ve Irak'a yönelik harekatlar için TSK'ye iki yıl daha yetki veren tezkereye 'Evet' oyu veren Memleket Partisi'nde tepki istifası yaşandı.

CNN yetkilisi: İklim değişikliği yeni propaganda malzememiz olacak

Küresel güçler ellerindeki medya organlarını kitleleri yönlendirmek için bir araç olarak kullanmaya devam ediyor. Buna son örnek, CNN’in teknik müdürü...

Dikkat! Kolunuzda casus var

Cep telefonlarından sonra şimdi de akıllı bileklikler ve saatler kullanıcıların kişisel verilerini topluyor. Uzmanlar kolunuzda bir casus olabilir diy...

İsrail, Erdoğan-Biden görüşmesine ilişkin paylaşımını sildi

Siyonist İsrail Büyükelçiliği hesabından Türkiye’ye hakaret içeren bir paylaşımın yapılması Dışişleri Bakanlığı koridorlarını karıştırdı.

İstanbul'da Amerikan askerinin başına çuval geçirildi

Türkiye Gençlik Birliği sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Sarayburnu'nda Amerikan askerinin başına çuval geçirdiklerini duyurdu.

Naci Ağbal’ın yeni görevi belli oldu

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal 20 Mart 2021'de görevden alınmış, yerine AK Parti eski milletvekili Prof. Dr. Şahap Kavcıoğlu get...

Avrasya Anket'in sahibinden Süleyman Soylu'ya 'anket' cevabı

Avrasya Anket'in sahibi Kemal Özkiraz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun anket açıklamasına sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Diyanetten gelinlikli fotoğraflar uyarısı

Diyanet İşleri Başkanlığı’nda Başkan Yardımcısı Burhan İşliyen, düğün fotoğrafı çektiren çiftlere yönelik tavsiyelerde bulundu.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz