Husiler...

Son dakika Husiler... haberleri ve Husiler... haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Husiler... ile ilgili 85 haber listeleniyor.

Husiler... Haberleri

Yemen'de Husiler Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na girdi

Yemen'in başkenti Sana'da Husiler ve ordu arasında çatışmalar devam ederken, Husilerin Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na girdiği bildirildi.

Suudi medyası: İran’ın Arap Adası’ndaki yumruğu Husiler, birçok açıdan Hizbullah’a benziyor

Londra’da yayın yapan Suudi finanseli Şark’ul Evsat Gazetesi’nde Suud’un Husilere dair endişeleri yansıtan bir makale yayınlandı.

İran: Hizbullah’ın Lübnan’da oynadığı rolü Husiler de Yemen’de oynamalı

İran İslam Devrimi Lideri Seyyid Ali Hamanei’nin Dış İlişkiler Baş Danışmanı Ali Ekber Velayeti, Husilerin Yemen’deki zaferinin yakın olduğunu söyledi...

Yemen’de yönetim ve Husiler ateşkes anlaşmasını imzaladı

Yemen’deki Husilerin siyasi kanadı olan Ensarullah Hareketi temsilcileri Yemen Cumhurbaşkanı Abdurrabih Mansur Hadi ile siyasi anlaşma imzaladı.

Husiler Cumhurbaşkanı danışmanının evini bastı

Yemen'de Husi gruplarının, Cumhurbaşkanı Danışmanı Ahmar'ın başkent Sana'daki evlerine baskın düzenlediği bildirildi.

Yemen'de aşiret üyeleriyle Husiler arasında çatışma

Yemen'in Cevf ilinde, Halk Savunma Komiteleri'ne bağlı silahlı aşiret üyeleri ile Husiler arasında çıkan çatışmada 4 kişinin öldüğü bildirildi.

Yemen’de ordu güçleriyle Husiler arasında çıkan çatışmanın bilançosu:25 ölü

Yemen’deki hastane kaynakları, Yemen’in kuzeyinde ordu güçleriyle Husiler arasında çıkan çatışmada ordu güçlerinden 11 kişinin karşı taraftan da 14 ki...

Husiler federal yönetimi kabul ediyor

Yemen’deki Husi savaşçıların lideri Abdulmelik El-Husi, adalet ve eşitliğe dayalı bir federal yönetimin kurulması yönündeki bir planı kabul etti.

Kuzey Yemen'de Selefi yanlıları ve Husiler Arasında Artan Çatışmalar

Yerel haber kaynaklarının bildirdiğine göre Kuzey Yemen'de Suudi Arabistan sınırında bulunan Harad şehrinin Hajjah bölgesinde pazartesi akşamı geç saa...

Yemen'de Husiler ile Selefiler arasında ateşkes anlaşması

Birleşmiş Milletler Yemen Temsilcisi Cemal Bin Ömer, Husiler ile Selefiler arasındaki çatışmanın durması için anlaşma sağlandığını açıkladı. Çatışmala...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz