• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Devlete Karşı Terör Suçu İşlemeleri Halinde 12 Yaşındaki Filistinli Çocukların Da Yargılaması Ve Cezalandırılmasına İmkan Tanıyacak Yasayı Kabul Etti. Bu Yaş Sınırı Daha Önce 14'tü.

Devlete Karşı Terör Suçu İşlemeleri Halinde 12 Yaşındaki Filistinli Çocukların Da Yargılaması Ve Cezalandırılmasına İmkan Tanıyacak Yasayı Kabul Etti. Bu Yaş Sınırı Daha Önce 14'tü.

Son dakika devlete karşı terör suçu işlemeleri halinde 12 yaşındaki Filistinli çocukların da yargılaması ve cezalandırılmasına imkan tanıyacak yasayı kabul etti. Bu yaş sınırı daha önce 14'tü. haberleri ve devlete karşı terör suçu işlemeleri halinde 12 yaşındaki Filistinli çocukların da yargılaması ve cezalandırılmasına imkan tanıyacak yasayı kabul etti. Bu yaş sınırı daha önce 14'tü. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. devlete karşı terör suçu işlemeleri halinde 12 yaşındaki Filistinli çocukların da yargılaması ve cezalandırılmasına imkan tanıyacak yasayı kabul etti. Bu yaş sınırı daha önce 14'tü. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Devlete Karşı Terör Suçu İşlemeleri Halinde 12 Yaşındaki Filistinli Çocukların Da Yargılaması Ve Cezalandırılmasına İmkan Tanıyacak Yasayı Kabul Etti. Bu Yaş Sınırı Daha Önce 14'tü. Haberleri

Siyonist meclis onayladı; işgal mahkemeleri artık 12 yaşındaki çocukları da yargılayabilecek

Siyonist İsrail Meclisi, devlete karşı terör suçu işlemeleri halinde 12 yaşındaki Filistinli çocukların da yargılaması ve cezalandırılmasına imkan tan...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz