• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Darbenin Merkez Üssü İncirlik’Te ‘Darbeci Abd’Yi’ Protesto Etti. Darbeci Abd’Ye Mesajımız Var Sloganıyla Düzenlenen Protesto Yürüyüşüne Binlerce Kişi Katıldı.

Darbenin Merkez Üssü İncirlik’Te ‘Darbeci Abd’Yi’ Protesto Etti. Darbeci Abd’Ye Mesajımız Var Sloganıyla Düzenlenen Protesto Yürüyüşüne Binlerce Kişi Katıldı.

Son dakika darbenin merkez üssü İncirlik’te ‘Darbeci ABD’yi’ protesto etti. Darbeci ABD’ye Mesajımız Var sloganıyla düzenlenen protesto yürüyüşüne binlerce kişi katıldı. haberleri ve darbenin merkez üssü İncirlik’te ‘Darbeci ABD’yi’ protesto etti. Darbeci ABD’ye Mesajımız Var sloganıyla düzenlenen protesto yürüyüşüne binlerce kişi katıldı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. darbenin merkez üssü İncirlik’te ‘Darbeci ABD’yi’ protesto etti. Darbeci ABD’ye Mesajımız Var sloganıyla düzenlenen protesto yürüyüşüne binlerce kişi katıldı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Darbenin Merkez Üssü İncirlik’Te ‘Darbeci Abd’Yi’ Protesto Etti. Darbeci Abd’Ye Mesajımız Var Sloganıyla Düzenlenen Protesto Yürüyüşüne Binlerce Kişi Katıldı. Haberleri

Adana'da binlerce kişi İncirlik'e yürüdü; 'İslam Dünyasının bağrına saplanmış bu hançeri söküp atın'

Anadolu Gençlik Derneği, darbenin merkez üssü İncirlik’te ‘Darbeci ABD’yi’ protesto etti. “Darbeci ABD’ye Mesajımız Var” sloganıyla düzenlenen protest...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz