CHP'li Kadıköy Belediyesi'nden LGBT Meclisi

Türkiye’de ilk kez CHP eliyle Kadıköy’de LGBT Meclis’i kuruluyor.

İnsan hakları ve demokrasi sözcüklerinin arkasına sığınarak yürütülen ifsad faaliyetleri her geçen gün daha da artıyor. Toplumun en önemli yapı taşlarından biri olan aile kurumunu ortadan kaldırmak ve yaratılış fıtratına savaş açmak anlamına gelen sapkınlığın propagandasını yaparak, bu sapkınlığa  meşruiyet kazandırmak için yapılan çalışmalara bir yenisi daha ekleniyor. İktidarın AB uğruna verdiği tavizlerle yetinmeyen CHP’li Kadıköy Belediyesi, Türkiye’de bir ilke imza atarak bugün LGBTİ Meclisi’ni açıyor. Anlaşılan o ki CHP, bu icraatıyla ifsad yarışında bir adım öne geçmeyi amaçlıyor.

El Ele Tiran’a Gitmişlerdi

Sapkınlıklara destek olma konusunda AKP ve CHP’nin birbirinden çok da farkı yok. Kasım ayında Arnavutluk’un başkenti  Tiran da yapılan LGBTİ toplantısına AKP Sivas Milletvekili Nursuna Memecan katılmıştı. Kamuoyunda sanki “bireysel” bir katılım algısı oluşturulmak istenmesinin aksine Memecan’ın, bizzat AKP’nin görevlendirmesiyle “Sapkınlık Semineri”ne iştirak ettiği ortaya çıkmıştı. Toplantıya katılmakla kalmayan AKP’li vekil Nursuna Memecan, “Eşcinsel imamlar da olabilir!” açıklamasıyla tepki çekmişti. Toplantıya CHP’yi temsilen Binnaz Toprak katılmıştı.

Bu seferki Sapkınlığın Adresi Kadıköy belediyesi

CHP’liler sapkınlıkta yarışıyor

CHP’nin dini ve ahlaki değerlere açtığı savaşın örnekleri saymakla bitmiyor. CHP Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın danışmanı Sedef Çakmak da eşcinsel kimliği ile CHP’de siyaset yapıyor. Çakmak, Türkiye’de açık LGBTİ kimliğiyle seçilmiş ilk siyasetçi olma unvanına sahip. Çakmak aynı zamanda LGBTİ’lerin sosyal, ekonomik hakları üzerine çalışan “SPOD LGBTİ” derneğinde yönetim kurulu üyeliğini yürütüyor. Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün danışmanı Boysan Yakar da LGBTİ üyesi. Geçtiğimiz günlerde CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı mevzuatına LGBTİ bireylerin de dahil edilmesi amacıyla Meclis’e 22 maddelik bir kanun teklifi sunmuştu.

Adım adım İfsad faaliyeti

Sapkın  evlilikleri kabul etmesi için Türkiye’ye de uzun zamandan beri AB tarafından uyarı yapılıyor. Yetkililer bunu hemen yapmak yerine önce toplumu bu ifsada ısındırmaya çalışıyor. 2012 yılında Fethiye’de iki İngiliz kadın evlenmiş, bu ahlaksızlığın Türkiye’de yapılıyor olması büyük tepkilere neden olmuştu. Bu tür sapkın evliliklerin yayılabileceği uyarısında bulunan Millî Gazete yine haklı çıktı. Geçtiğimiz günlerde 21 yaşındaki Ekin Keser ile 28 yaşındaki Emrullah Tüzün kamuoyunun önünde evlenerek Türkiye’de ilk sapkın evliliği gerçekleştirdiler.

LGBTİ ahlaksızlığını Üniversitelere, ardından da Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren liselere aşılamak için elinden geleni ardına koymayan iktidara bir destekte CHP’den geldi. CHP’li Kadıköy Belediyesi, Kadıköy Kent Konseyi’nde ‘sapkın’ LGBTİ Meclisi’ni bugün açıyor. Belediye bünyesinde faaliyet gösteren Kadıköy Kent Konseyi’nde ‘sapkın’ LGBTİ’ler için de bir meclis kurulacak. CHP’lilerin desteği ile Kadıköy Kent Konseyi’nde LGBTİ Meclisi kurulması için bugün yapılacak Genel Kurul’a önerge verilecek. Genel Kurul toplantısı Kadıköy Belediyesi Meclis Binası Konferans Salonu’nda yapılacak. CHP’nin yönergesinin kabul edilmesi durumunda Türkiye’de ilk kez bir LGBTİ Meclisi kurulmuş olacak. Yerel yönetimlerde LGBTİ’lere yoğun destek veren CHP’li Kadıköy Belediyesi, ‘LGBTİ Dostu Yerel Yönetimler Protokolü’ne de imza atan belediyeler arasında yer alıyor.

CHP’li Belediyeler Birbiriyle Yarışıyor

CHP’li Kadıköy Belediyesi bir ilki gerçekleştirse de diğer CHP’li belediyelerde Kadıköy’den aşağı kalmıyor. CHP Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar’ın danışmanı Sedef Çakmak’ta eşçinsel kimliği ile CHP’de siyaset yapıyor. Çakmak Türkiye’de açık LGBTİ kimliğiyle seçilmiş ilk siyasetçi olma unvanını sahip. Çakmak aynı zamanda LGBTİ’lerin sosyal, ekonomik hakları üzerine çalışan “SPoD LGBTİ” derneğinde yönetim kurulu üyeliğini yürütüyor. Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün danışmanı Boysan Yakar’da LGBTİ üyesi.

Tanal Lgbti İçin Yasa Teklifini Verdi

Geçtiğimiz günlerde CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı mevzuatına LGBTİ bireylerin de dahil edilerek ayrımcılığa karşı hukuki bir zemin oluşturulması amacıyla 22 maddelik bir kanun teklifi vermişti. Tanal teklifi  Kaos GL Derneği ile birlikte hazırlamıştı.

CHP’Lİ Kadıköy Belediyesi, Kadıköy Kent Konseyi’nde ‘sapkın’ LGBTİ Meclisi’ni bugün açıyor. Belediye bünyesinde faaliyet gösteren Kadıköy Kent Konseyi’nde ‘sapkın’ LGBTİ’ler için de bir meclis kurulacak.

Adım Adım İfsad Faaliyeti

Eşcinsel evlilikleri kabul etmesi için Türkiye’ye de uzun zamandan AB tarafından uyarı yapılıyor. Yetkililer bunu hemen yapmak yerine önce toplumu bu ifsada ısındırmaya çalışıyor.2012 yılında Fethiye’de iki İngiliz kadın eşcinsel, papaz tarafından kıyılan nikahla evlenmiş, bu ahlaksızlığın Türkiye’ye de sıçraması büyük tepkilere neden olmuştu. Bunun yayılabileceği uyarısında bulunan Milli Gazete yine haklı çıktı. Geçtiğimiz günlerde 21 yaşındaki Ekin Keser ile 28 yaşındaki Emrullah Tüzün kamuoyunun önünde evlenerek Türkiye ilk eşcinsel evliliği gerçekleştirdiler.

CHP ile Akp Sapkınlık Seminerinde Buluştu

Kasım ayında Arnavutluk’un başkenti  Tiran’daki LGBTİ toplantısına AKP Sivas Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu Üyesi Nursuna Memecan katılmıştı. Kamuoyunda sanki “bireysel” bir katılım algısı oluşturulmak istenmesinin aksine Memecan’ın, bizzat AKP’nin görevlendirmesiyle “Sapkınlık Semineri”ne iştirak ettiği ortaya çıkmıştı. Toplantıya katılmakla kalmayan AKP’li vekil Nursuna Memecan, “Eşcinsel imamlar da olabilir!” açıklamasıyla tepki çekmişti. Toplanyıya CHP’yi temsilen Binnaz Toprak katılmıştı.

15 Şub 2015 - 00:00 - Türkiye


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İslami Analiz Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İslami Analiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler İslami Analiz editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı İslami Analiz değil haberi geçen ajanstır.