‘KADEM’in başörtülü hanımlarını Nur Suresi’ne şikayet ediyoruz’

​Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığından yapılan açıklamada, İstanbul Sözleşmesi'nin iptal edilmesi gerektiği belirtildi.

Kadıköy Rıhtım Meydanı'nda düzenlenen basın açıklamasını Yeniden Refah Partisi İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dönmez okudu.

Dönmez, "Basınımızın Güzide Mensupları Saygıdeğer İstanbul’lular Bizlere; Yüzyıllar boyunca Topla ve tüfekle ile saldıranlar Türklük ve kürtlük ile saldıranlar Sünnilik ve Alevilik ile saldıranlar Ekonomi ile saldıranlar 15 Temmuz da darbe girişimi ile saldıranlar Çok net bir şekilde bugün de İstanbul Sözleşmesi ile saldırmaktadırlar. Bu gün Burada; kültürümüzü, örfümüzü, adetlerimizi, neslimizi  yok edecek İstanbul Sözleşmesi'ni tartışıyor olmanın üzüntüsünü yaşamak ile birlikte, 'KADEM' gibi bu saldırının farkına varamayan  hatta İstanbul Sözleşmesi'ni savunacak kadar basiretsizleşen  kişileri ve kurumları protesto etmek, kınamak  ve kanunlarımızın müsaade ettiği ölçüde, mücadele etmek için buradayız. Bu gün burada; Hak'kın yanında olmayan, aksine Hak'kın karşısında duran; Yusuf Peygambere iftira atan, Züleyha'nın beyanatını yüzde yüz kabul eden ve Yusuf Peygamberin hapse atılmasına razı olan, Amon'nun müridleri, Akhenaton'un günümüzdeki askerleri,  'KADEM'i ve savundukları anlayışı lânetlemek için toplanmış bulunuyoruz." dedi.

"Görünürde; şiddet gören, ezilen, mahrum bırakılan ve sömürülen kadının haklarını savunmakla ilgili kalabalık maddelerden oluşan gerçekte ise bu ulvi hedef ve gayelerin zerresini dahi taşımayan İstanbul Sözleşmesi'ni ve savunucularını lânetlemek için toplanmış bulunuyoruz." diyen Dönmez, şöyle konuştu:

Bugün burada; Hristiyan ülkelerde dahi kabul edilmeyen ve dahi papazların bile itiraz ettiği İstanbul Sözleşmesi'ni yere göğe sığdıramayan, günahkâr KADEM'in, başörtülü hanımlarını da,  Nur Suresine şikâyet etmek için toplanmış bulunuyoruz. Bugün burada; genelevlerinde yasal fuhşa zorlanan binlerce hanım bacımizın ırzına geçilirken, kadın haklarını zerre kadar aklından geçirmeyen; ama İstanbul Sözleşmesi'yle karı kocanın yatak odasına kadar girip, sözde hak hukuk arayan, aileyi bölen, ayıran,  iki yüzlü KADEM’İ, Nene Hatun ve Şerife bacıların manevi şahsiyetlerine şikayet etmek için toplanmış bulunuyoruz. Bugün burada; 29 Kasım 2014'de İstanbul Sözleşmesi'ni gerekçe göstererek, Anayasa Mahkemesine başvuran LGBT'li bir sapkının , ' cinsiyet değiştirenler üreyemez ' maddesini iptal ettirip , ' cinsiyet değiştirenler de üreyebilir ' hale getirilmesine sebep olan, Mecliste grubu olan partiler ve sözde ahlâk abidesi KADEM'ı  tel'in etmek için  toplanmış bulunuyoruz. Bugün burada;' Sizden biriniz bir kötülük görürse buna eliyle müdahale etsin', diyen Efendiler Efendisinin emrini yerine getirmek için toplanmış bulunuyoruz. Bugün burada; çağımızın Lüt Kavmi olan LGBT guruplarının ülkemizde yeşermelerini sağlayan, hukuki tüm alt yapılarını İstanbul Sözleşmesi ile yasal güvence altına aldıran, sözde eşitlik adına bu sapkınların en büyük savunucusu olan, çağdaş KADEM 'i  Malazgırt'in ovasına, Sakarya'nın siperlerine ve Çanakkale'nin Hendeklerıne  şikâyet etmek toplanmış bulunuyoruz.

Dönmez, "Bugün burada; 12 Eylül, 15 Temmuz gibi nice hain darbeyi ve darbelerin günümüzdeki yeni versiyonu, hain İstanbul Sözleşmesini ve bu sözleşme için can siperane insanlıkla boğuşan, sözde hümanist KADEM'i şiddetle ve nefretle protesto etmek için toplanmış bulunuyoruz.

Bugün burada; 'Erkeklere benzeyen kadınlara ve kadınlara benzeyen erkeklere Allah lanet etsin' hadisindeki lanetin muhatabı olmamak için toplanmış bulunuyoruz.

Bugün burada; İslam'ın net bir şekilde yasakladığı eşcinselliği, sanki doğal bir durummuş gibi değerlendiren ve yönelimlere vurgu yaparak, üçüncü bir cinsin normal görülmesi gerektiğini savunan sözde muhafazakâr KADEM' i ve mecliste bu sözleşmeyi onaylayan partileri Beşeriyetin ve tüm alemlerin yaratıcısı Hüda'ya şiddetle şikâyet etmek için toplanmış bulunuyoruz." ifadelerini kullandı.

"Bu gün burada; İslam’ın son kalesi, cennet vatanımız Türkiye'mizde, zinanın suç olmaktan çıkarılması ile başlayan yozlaşma sürecini, destekleyenleri, lanetlemek için toplanmış bulunuyoruz." diyen Dönmez, "Bu gün burada; Milletimizi, kendi ruh köklerinden ve sahih İslam geleneğinden koparanları destekleyenleri, lanetlemek için toplanmış bulunuyoruz. Bu gün burada; Siyonist zihniyetin, son kırk yıldır aile birliğimize yönelik yıkım çalışmalarını destekleyenleri, lanetlemek için toplanmış bulunuyoruz." şeklinde konuştu.

Dönmez son olarak şu ifadeleri kullandı:

"Yeniden Refah Partisi olarak, Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı ve tüm siyasi partileri acilen 'İstanbul Sözleşmesi' ile ilgili önlem almaya davet ediyoruz.

Ayrıca konunun her platformda yakinen takipçisi olacağımızı ve İstanbul Sözleşmesi'nin iptal edilmesi ile ilgili  imza kampanyası başlattığımızı kamuoyuna saygılarımızla arz ediyor Siyonistlerin insanlığı zehirlemek için uyguladıkları 5 bin yıllık sinsi planlarını bozmak, engellemek, hatta ortaya koydukları kötülükler ile savaşmak ve Yeniden Refah Partimizin Hak yolundaki haykırışını tüm dünyaya duyurmak için bir arada toplanmış bulunuyoruz."

Kaynak: İLKHA

21 Şub 2020 - 09:33 - Türkiye


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İslami Analiz Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İslami Analiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler İslami Analiz editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı İslami Analiz değil haberi geçen ajanstır.