İngiltere’de domuz gribi aşısı 800’den fazla çocukta beyin hasarına neden oldu: Çocuklar denek olarak mı kullanılıyor?

Domuz gribi aşısı Avrupa genelinde 800’den fazla çocuğun beyninde büyük hasara yol açtı.

İslamî Analiz/Haber Merkezi

Natural News’ten Mike Adams, domuz gribi ve çocuklar üzerindeki zararları üzerine özel bir haber hazırladı.

20 Nisan’da yayımlanan bu haberi Ahmet Fota’nın tercümesiyle yayımlıyoruz:

“Domuz gribi aşısı Avrupa genelinde 800’den fazla çocuğun beyninde büyük hasara yol açtı.  İngiltere hükümeti, aşı zarar bedeli kapsamında mağdurlara 90 milyon dolar tazminat ödemeyi kabul etti.

Bu, bütün ana akım medyanın, gülünç bir şekilde asla herhangi bir zarara yol açmadığında ısrarcı olduğu aynı domuz gribi aşısı.  Çocuklara zarar verdiği su götürmez bir şekilde anlaşılan zehirli aşıları sattırmaya çalışan –Washington Post’un sahte bilim haberleri bölümünden New York Times’ın büyük ilaç satış sayfalarına kadar- ABD’nin bütün ana akım medya kuruluşları hep bir ağızdan aşı zarar inkârcılığından yana tavır takınıyor.

International Businnes Times’ın haberine göre Avrupa genelinde şimdiye kadar 800’den fazla çocuğun aşıdan hasta olduğu biliniyor.

Aşı, yüzlerce çocuğun narkolepsi ve katapleksi olmasına neden oldu.  Her iki hastalık; civa, alüminyum, MSG, antibiyotikler ve hatta formaldehit içeren aşı katkı maddelerinin neden olduğu nörolojik hasarın işaretleri.

IB Times’ın haberinde aktarılanlar:

Narkolepsi kişinin -bir seferde 90 dakikadan fazla uyumasını imkânsız hale getirmek suretiyle- uyku düzenini etkiliyor ve gün boyunca kişinin baygın düşmesine sebep oluyor.  Vaziyet o ki kişinin zihinsel fonksiyonu ve hafızası zarar görüyor ve halüsinasyonlar ve zihinsel hastalıklar başı çekebiliyor.

Katapleksi ise, kişi neşeli bir haldeyken (örneğin gülerken) bilinç kaybına neden oluyor.

Norveç’te de çocukların beyinleri zarar gördü

Global Post’un haberine göre Norveç’te Pandemrix aşısı olduktan sonra narkolepsi gelişiminin gözlendiği 170’ten fazla vaka söz konusu. “Hükümet şimdiye kadar 60’ı çocuk 86 mağdura 13 milyon dolar ödedi”

Birleşik Devletler’de ve diğer her yerde olduğu gibi WHO ve CDC tarafından -daha fazla aşı satmak için geniş çapta korku yaratılarak- danışıklı domuz gribi kampanyası başlatıldı.

Global Post şunları aktarıyor:

Yine 2009’da Norveçli sağlık otoriteleri -Dünya Sağlık Örgütü domuz gribi pandemisi belirledikten sonra aşılama yapmak için- sadece risk altındaki grupları değil, herkesi uyardı.

2 milyondan fazla Norveçli veya ülke nüfusunun %45’ine eşi benzeri görülmemiş şekilde Pandemrix verildi.  Aşı GlaxoSmithKline (GSK) tarafından üretildi ve diğer 47 Avrupa ülkesinde 30 milyon insanın aşılanmasında kullanıldı.

Aşının vermiş olduğu zarar, daha fazla ilacın satılması bakımından Big Pharma için bir kapı oldu

Aşılardan zarar gören bu çocuklar, evvela onlara zarar veren aynı farmasötik şirketleri için büyük kar merkezleri oldu.

Durumun medyada görülmesinden sonra, zararlı aşılardan etkilenen çocukların çoklu ilaç tedavisi olacakları bildirildi.  Örneğin Global Post’un haberi şöyle:

Aşı olduktan sonra çocuğunda şiddetli narkolepsi gelişiminin gözlemlendiği anne Tove Jensen GSK’den durumun telafisini talep etti.

Tove Jensen “Durum berbat.  Oğlum tamamen özürlü oldu.  Yoğun ilaç tedavisi altında iyileşebilir mi bilmiyoruz.  Fakat bir şeyin olup tekrar onun eski sağlığına kavuşacağına dair ümitliyiz” diyor.

Aynı şekilde IB Times’ın haberi şu şekilde:

Birçok davacının temsilcisi olan avukat Peter Todd, Sunday Times’a şunları söyledi:

“Aşı mağdurları tedavisi olmayan ve hayat boyu sürecek bir sürecin içerisindeler ve onlar için kapsamlı bir ilaç tedavisi gerekecek”

Yani aşıdan zarar gören çocuklar, zarar görerek Big Pharma’ya daha fazla kar getirecek.  Bu, suç mafyası gibi hareket eden endüstri için meşum bir gelir modeli.

GlaxoSmithKline domuz gribi aşısı sağlık çalışanlarının da beyinlerinde hasara yol açtı

IB Times’ın haberine göre etkilenenlerin arasında NHS sağlık çalışanları da var.  Şimdi, aşının sebep olduğu semptomlar nedeniyle çoğu işlerini yapamaz durumdalar.  “Kaybettikleri gelirleri için hükümeti dava edecekler”

Rapor şöyle devam ediyor:

Aşıdan zarar görenlerin arasında -okul hayatı boyunca ayakta kalmasını sağlayacak, yılda 20 dolara mal olan anti-narkolepsi ilaçlarını kullanan- 8 yaşında Somersetli Josh Hadfield adında biri var.

43 yaşındaki anne Caroline Hadfield “Onu güldürürseniz, yığılır.  Hafızası zarar gördü.  Tedavisi yok.  Oğlum ‘keşke hiç doğmasaydım’ diyor.  Kendimi onun aşı olmasına izin verdiğim için suçlu hissediyorum” diyor.

2011 yılında Avrupa İlaç Ajansı’nın 20 yaşının altındakilere bu aşının yapılmaması gerektiğine dair uyarılarda bulunmasına rağmen ve aşılanmış çocuklarda narkolepsi riskinin 13 kat yüksek olduğunu gösteren çalışmaların olmasına rağmen, GSK bu ilişkiyi kabul etmeyi reddetti.

Pharma kontrolü altındaki Birleşik Devletler medyası Amerika’da hiçbir çocuğun zarar görmediğini iddia ediyor

Eğer İngiltere’de ve Avrupa genelinde 800 çocuğun beyni  domuz gribi aşısı nedeniyle zarar gördüyse, Amerika’da kaç çocuk aynı veya diğer aşılar sebebiyle zarar gördü?

Pharma kontrolündeki aşağılık ana akım medyasına göre bu sayı sıfır.

Aşı ile zarar verme inkârcılığı –özellikle kuruntusal sahte bilimin tehlikeli bir formu- günümüz Pharma güdümlü basının mantrasıdır ki olağan şüpheliler ise haliyle Washington Post, New York Times, CNN vs gibi medya kuruluşlarıdır.  Onlar düpedüz hiçbir çocuğun aşılardan zarar görmediği numarasını yapıyorlar ve Amerika halkının ‘bütün aşılar güvenilir’ yalanına inanacak kadar aptal olduklarını sanıyorlar.

Şu anda İngiltere’de hayatları domuz gribi aşısı nedeniyle kararan 800 çocuk var ve bu çocuklar tekrar normal yaşantılarına asla kavuşamayacaklar.  Her yıl on binlerce çocuğa otizm teşhisi konuluyor.  Yanlı medya üzerini örterken, aşı endüstrisi –Robert Kennedi Jr.’nin dediği gibi katliam benzeri bir suç işleyerek- çocuk neslini mahvediyor.

Bu çocuklara karşı işlenmiş bir suç değil midir?

Bütün yandaş yayıncılara ve binlerce çocuğumuzu öldüren ve sakat bırakan bir endüstri hakkındaki gerçeği örten ana akım medyasındaki profesyonel yalancılara yazıklar olsun!

Sizde hiç insanlık yok mu? 

02 May 2015 - 00:00 - Avrupa


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İslami Analiz Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İslami Analiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler İslami Analiz editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı İslami Analiz değil haberi geçen ajanstır.