LGBT’ye toplumun her kesiminden tepki yağıyor! TGB’li gençler Ege Üniversitesi’ndeki pikniğin iptali için harekete geçti

Vatan Partisi’ne yakınlığıyla bilinen Türkiye Gençlik Birliği(TGB), LGBT sapkınlığına karşı mücadelesini tüm platformlarda sürdürüyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Vatan Partisi’ne yakınlığıyla bilinen Türkiye Gençlik Birliği(TGB), LGBT sapkınlığına karşı mücadelesini tüm platformlarda sürdürüyor.

TGB, son olarak Ege Üniversitesi’nde LGBT’li sapkınların öncülüğünde düzenlenecek Onur Pikniği’nin iptali için harekete geçti.

TGB’li gençler, Ege Üniversitesi’nin ana giriş kapısında düzenledikleri basın açıklamasının ardından rektörlüğe pikniğin iptali için dilekçe verdi.

TGB Genel Sekreteri Samet Kunt,  ‘AB ve ABD, LGBT derneklerini çürümüş ideolojilerini Türkiye gibi kendisine direnen ülkelere yaymak için fonluyor’ ifadelerini kullandı.

TGB ve TÜGVA'lı öğrencilerin yaptığı açıklamadan önce çıkan satırlar şu şekilde:

LGBT İDEOLOJİSİ ÇEŞİTLİ ARAÇLARLA DAYATILIYOR

Avrupa Birliği’nin milyonlarca dolar fon sağladığı LGBT derneklerinden biri olan “Ünikuir” 2 Haziran günü Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanlığı önünde “Onur Pikniği” adı altında okulumuza LGBT propagandasını sokacağını duyurdu. ÜniKuir adlı derneğin amacı Batı’nın cinsiyetsizleştirme dayatmasını üniversitelerimize taşımaktır.

Bu piknik ile LGBT dayatmasını Ege Üniversitesi içinde normalleştirmek ve meşrulaştırmak istiyorlar. LGBT ideolojisi, ABD ve Batı dünyası tarafından tüm Dünya’ya özellikle de ülkemize çeşitli araçlarla dayatılmaktadır.

Batı’da eğitim müfredatları değiştiriliyor, ABD Büyükelçiliği LGBT bayrağını göndere çekiyor, Netflix, Disney Plus gibi büyük film şirketleri LGBT propagandası içeren yüzlerce içerik üretiyor.

ONUR YÜRÜYÜŞLERİNDE ÇOCUKLAR İSTİSMAR EDİLİYOR

LGBT dayatması ile en başta toplumumuzun temel taşı olan aile kurumu hedef alıyorlar. Cinsel tercih özgürlüğü, cinsel yönelim, cinsel ayrımcılıkla mücadele gibi bilimle, doğayla, hukukla, ahlakla yakından uzaktan ilgisi olmayan kavramlarla insanlar kendi cinsiyetine ve doğasına yabancılaştırılıyor. Kadın – erkek eşitliği yok ediliyor. Bugün milletimizi etnik, dinsel, mezhepsel ve cinsel kimliklere bölmenin bir ayağı da LGBT dayatmasıyla yapılıyor. LGBT dayatmasıyla insanlık onuru ayaklar altına alınıyor; toplumuzda yozlaşma ve şiddet teşvik ediliyor.

LGBT dayatması bugün çocuk yaşlara kadar inmektedir. Avrupa ülkelerinde yapılan Onur Yürüyüşlerinde çocukların çıplak bedenleri sergileniyor, çocuklar istismar ediliyor. Henüz 8-9 yaşındaki çocuklara uydurma cinsel kimlikler dayatılıyor.

AB VE ABD MİLYONLARCA DOLAR HARCIYOR

Avrupa Birliği ve ABD, LGBT kuruluşlarına her yıl milyonlarca dolar para harcamaktadır. Avrupa Birliği projesi kapsamında üniversitelerde LGBTİ projeleri yürütmekle görevlendirilen “ÜniKuir Derneği” her yıl Avrupa Birliği tarafından para almaktadır. ABD ve AB, LGBT derneklerine parasal destek sağlayarak ülkemizde gençliği yozlaştırmak, kadın erkek eşitliğini bozmak, çocuklarımızın geleceğini karartmak istiyor.

OKULDA RESMİYETİ DAHİ OLMAYAN BU DERNEK NASIL ETKİNLİK YAPABİLİYOR? BUNA KİM İZİN VERİYOR?

Türk gençliğini LGBT aktivisti yapamazsınız. Piknik, yürüyüş, kültür sanat adı altında gençliği kendi cinsiyetine yabancılaştıramazsınız.

LGBT propagandasına izin veren Ege Üniversitesi yönetimi Batı’nın gençliği cinsiyetsizleştirme saldırısına boyun eğiyor. Soruyoruz üniversitemizde Avrupa’dan milyonlarca lira fon alan, okulumuzda resmiyeti bulunmayan bu dernek nasıl etkinlik yapabiliyor, kim izin veriyor, Ege Üniversitesi öğrencisinin güvenliği, geleceği kimlere emanet?

Dizilerle, filmlerle, kitaplarla, oyunlarla, giyim ve kuşamla hayatın her alanına sokulan LGBT dayatmasını şimdi de üniversitelerimize sokmak istiyorsanız karşınızda bizi bulacaksınız. Ege Üniversitesi’nin bilim yapmak, öğrencilerini hayata hazırlamak, Türkiye’ye faydalı yurttaşlar yetiştirmek, ülkemizin kalkınmasına katkı sunmak gibi bir hedefi yok mudur?

Üniversitelerde LGBT kulüpleri hangi amaca hizmet etmektedir? ABD emperyalizmi daha önce Türk Gençliğini etnik ve mezhepsel olarak bölmeyi denedi başaramadı. Sağ sol diye bölmeye çalıştı başaramadı. Şimdi cinsel kimlik siyasetiyle bölmeye çalışıyor başaramayacaklar. AB ve ABD’den fonlanarak üniversitelerimizde LGBT dayatmasının aracı olan kulüplere izin vermeyeceğiz. Var olan kulüpler de derhal kapatılacak!

ÜNİVERSİTE YÖNETİMİ BU HATADAN DÖNMELİ

Ege Üniversitesi yönetimine çağrımızdır. Derhal bu hatadan geri dönün. Biz üniversite öğrencileri olarak bu etkinliğin iptal edilmesini talep ediyoruz. Üniversitemizde LGBT propagandası istemiyoruz. Bu çürümeye dur diyoruz.

01 Haz 2023 - 14:53 - Türkiye


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İslami Analiz Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İslami Analiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler İslami Analiz editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı İslami Analiz değil haberi geçen ajanstır.