KÖŞE YAZILARI

8.12.2018, 19:11 Yasin Asma Tüm Yazılarını Gör

Selahaddin Demirtaş Konusunda Şike Var Hocam!

"İleride ciddi koalisyonlar ile muhalifler iktidara geldiği, gücü eline aldığı zaman manşet ve son dakika gelişmelerinde yeni bir kelime duyacağız: AKTÖ"

Yeryüzünün en büyük teröristi ve terör devleti şüphesiz İsrail'dir ve terör devletine övgüler dizen, "one minute" deyip hemen arkasından "Moderatöre söyledim, özür dilerim" diyen, Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığı'nda devletin yasal bombalarıyla Roboski'de 34 canın katledilmesi de terör ve dahî devlet terörüdür.

Ayrıca Sayın Cumhurbaşkanı, kendisine yakışmayan bir hareketle yüzde 10'luk bir partiye "özel talimat ile" açıktan hile yaparak seçimi MHP ile birlikte zor kurtarmıştır.

Tepkisel olarak onurunu, insanlığını yitirmemiş anaların doğurduğu yiğit AK Partili cengaverler varsa bu duruma erdemlice tavır-tepki koyar, sevseler de eleştirebilirler.

Sevgili Kardeşim, terörden söz ediyorsanız o zaman şunu iyi bilmelisiniz ki;

Terörist; siyasal ve konjonktürel olarak içi her zaman farklı done, argümanlar ile doldurulabilir, görece, izafi ve siyasi bir kavramdır.

Unutulmamalıdır ki FETÖ bu memleketin en prestijli seçkin'lerindendi.

Ayrıca kendilerini memleketin sahibi sanan zavallı 28 Şubat'çılarda en büyük, en kallavi, en güçlü-kuvvetli silahlı yapı ve kişilerdi.

Şimdi gelecek için bir öngürüde bulunmak istiyorum. İleride ciddi koalisyonlar ile muhalifler iktidara geldiği, gücü eline aldığı zaman manşet ve son dakika gelişmelerinde yeni bir kelime duyacağız: AKTÖ. Boş, kalabalık yığınlar, "Tanıyamamışız" diyecekleri "AKTÖ"yüde içselleştirecek, yeni iktidarın güzellemeleriyle yeniden şekil alacak ve bu yeni iktidarı da alkışlayacaklardır.

Anlatabiliyor muyum?
 

Yorum Yaz

Yorumlar

Haberi Sosyal Medyada Paylaş !

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09