GÜNDEM

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 14.2.2017 19:21:37

Taksim'e çıkan tüm yollar güvenlik sebebiyle kapatıldı

Güvenlik amacıyla Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ne çıkan bütün yollar saat 16.00 itibariyle trafiğe kapatıldı. Taksim

Güvenlik amacıyla Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ne çıkan bütün yollar saat 16.00 itibariyle trafiğe kapatıldı.

Polis ekipleri birçok noktada güvenlik önlemlerini artırdı. Tarlabaşı Bulvarı'nda şüpheli görülerek durdurulan otomobiller tek tek aranırken, araçlarda bulunanlar kimlik kontrolünden geçiriliyor.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 'Yarın saat 16.00'dan 16 Şubat Perşembe günü saat 04.00'e kadar, Mete ve İnönü caddeleri trafiğe açık olacak. Sıraselviler Caddesi'ne giriş kapatılacak. Sıraselviler Caddesi'nde İstiklal Caddesi'ne bağlanan yollar kapatılırken, Sıraselviler'den Taksim'e olan trafik akışı, Kazancı Yokuşu'ndan yönlendirilecek. Refik Saydam Caddesi'nden Asmalı Mescit Caddesi'ne giriş çıkış ve Tarlabaşı Bulvarı üzerinden Zambak Sokak, Atıf Yılmaz Caddesi (Sakız Ağacı Taksi Durağı) ve Balo Sokak girişleri, trafiğe kapalı olacak. Yeni Çarşı, Turnacıbaşı caddeleri, Meşelik Sokağı ve Sadri Alışık Sokağı'ndan İstiklal Caddesi'ne gidiş istikameti ve Kılıç Ali Paşa Caddesi'nden Kılıç Ali Paşa Mescidi Sokağı'na giriş trafiğe kapatılacak' denilmişti.

 

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09