TÜRKİYE

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 13.9.2018 11:48:19

Mehmet Göktaş: Suriye’de muhalifler başarılı olsa, Suriye Amerika’nın başını çektiği Batı blokunda yer alacaktı

DoğruHaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktaş, ‘İdlib yani Suriye çok pahalıya mal olacak’ başlıklı yazısında hem Esad’ı eleştirdi hem de Suriye’deki muhalif yapılanmanın arka planına dair değerlendirme yaptı. Mehmet Göktaş: Suriye’de muhalifler başarılı olsa, Suriye Amerika’nın başını çektiği Batı blokunda yer alacaktı

İslami Analiz/Haber Merkezi
 
DoğruHaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktaş, ‘İdlib yani Suriye çok pahalıya mal olacak’ başlıklı yazısında hem Esad’ı eleştirdi hem de Suriye’deki muhalif yapılanmanın arka planına dair değerlendirme yaptı.
 
Göktaş şu ifadeleri kullandı: 
 
 “Suriye'de muhaliflerin ve muhalifleri destekleyenlerin en büyük yanılgıları, meselenin bir yönetim değişikliğinden ibaret zannedilmesidir. Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi bir takım bedeller göze alınır, ödenir ve yönetim değiştirilir, nihayet Suriye'de olacak olan da budur zannedildi. Hâlbuki Suriye'deki mesele yönetim değişikliği değil, blokun değişmesiyle neticelenecek olmasıydı. Yani Suriye'de muhalifler başarılı olup yönetimi değiştirebilselerdi şu anda Suriye başka bir blokta olacaktı. Hangi blokta olacaktı? Bunu anlamak zor değil, elbette Amerika'nın başını çektiği Batı Blokunda olacaktı.”
 

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09