FİLİSTİN

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 8.1.2019 10:26:22

İsrail askerleri Filistinli genç kızı yaralayıp gözaltına aldı!

Siyonist İşgal güçleri dün Nablus kentinin güneyindeki Zatera askeri kontrol noktası yakınlarında Filistinli bir genç kıza saldırdı. İsrail askerleri Filistinli genç kızı yaralayıp gözaltına aldı!

Siyonist İşgal güçleri dün Nablus kentinin güneyindeki Zatera askeri kontrol noktası yakınlarında Filistinli bir genç kıza saldırdı.

Yerel kaynaklar, Zatera askeri kontrol noktasında görevli işgal askerlerinin Filistinli genç kıza dur ihtarına uymadığı iddiasıyla ateş açtığını söyledi.

Kaynaklar, işgal güçlerinin olayın ardından Zatera kontrol noktasını trafiğe kapattığını ve Filistinlilerin araçlarının kontrol noktasından geçmelerine izin vermediğini, bu nedenle bölgede trafiğin tamamen tıkandığını bildirdi.

İşgal rejimi televizyonu 10’uncu kanalı ve işgalcilere ait 0404 haber sitesi gibi medya kaynakları, işgal güçlerinin Filistinli bir genç kıza Zatera kontrol noktasında görevli askerlere yönelik bıçaklama eylemi girişiminde bulunduğu iddiasıyla ateş açtığını söyledi.

İşgal rejimi medya kaynakları, Filistinli genç kızın vücudunun alt tarafından gerçek mermiyle yaralandığını belirtirken yaralı genç kızın sağlık durumu hakkında herhangi bir bilgi vermedi.

Görgü tanıkları, Tulkerem sakinlerinden olduğu belirtilen genç kızın elinde herhangi bir madde veya alet bulunmadığına dikkat çekerken, işgal güçlerinin yaralı genç kızı gözaltına aldığı ifade edildi.

Kaynak : Filistin Enformasyon Merkezi

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09