KÜLTÜR SANAT

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 1.2.2017 11:06:21

İktibas Dergisi’nin Şubat Sayısı Çıktı: “Yeni Dünya Düzeni Arayışı Süreci’nde Batı/ABD’nin Yeni Türkiye’ye Bakışı”

İktibas Dergisi Şubat 2017/458. Sayısı “Yeni Dünya Düzeni Arayışı Süreci’nde Batı/ABD’nin Yeni Türkiye’ye Bakışı” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor. İktibas Dergisi’nin Şubat Sayısı Çıktı: “Yeni Dünya Düzeni Arayışı Süreci’nde Batı/ABD’nin Yeni Türkiye’ye Bakışı”

İslamî Analiz/Kültür-Sanat

İktibas Dergisi Şubat 2017/458. Sayısı “Yeni Dünya Düzeni Arayışı Süreci’nde Batı/ABD’nin Yeni Türkiye’ye Bakışı” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayıda, Yorum bölümünde Abdullah PAMUK’un “Yeni Dünya Düzeni Arayışı Süreci’nde

Batı/ABD’nin Yeni Türkiye’ye Bakışı”; Kavramda ise “Hümanizm ve İslam” konusunun işlendiği yazılarını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Hüseyin BÜLBÜL’ün “Kurtuluşumuzun Yasası”; Hikmet ERTÜRK’ün “Başarı Zorluklarla Beraberdir; Osman COŞKUN’un “Kim Allah’ın Dostu Kim Allah’ın Düşmanı?”; Ömer YILDIZ’ın “Cuma’nız Mübarek Olsun!”; Enes TARIMın “Mesiyanik Düşünce ve Tanrıyı Kıyamete Zorlama Stratejisi”; ile Haydar ÖZTÜRK’ün “Bilinç Güncellemesi” yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Dergi İki Alıntı bölümünde da ise, Nida Dergisinde Ramazan YAZÇİÇEK’in “Manifesto..” ile “Doğu, Batı ve Müslümanlar Üzerine Ramazan Yazçiçek İle Yapılan Röportaj” yayınlanan iki yazıyı alıntılanmış.

Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün “Allah, İnsanı Vezir de Eder Rezil de” yazısının yanı sıra.

Sanat-Edebiyatta Hayrunnisa AKÇA’nın “Eski-Den Kur'ani Hayat/Ocak-Şubat 2015 sayısında yayınlanan Aşkın Kaplan Taştan’ın “Yürek Yandığında” yazıları ile Genç Birikim Dergisinin 2014-188 sayısındaBir sabah Çıkageldiler”, antoloji.com’dan alıntılanan Cengiz Numanoğlu’nun “  Bir Kitap Ki....” şiirlerini bulabilirsiniz.

 Abonelik İçin:

www.iktibasdergi@hotmail.com

Anlam Yayınları Ankara Merkez: Tuna Cad. 14/3 Kızılay, 0312.435 37 60

İktibas Kayseri Temsilciliği: Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. Kiraz Apt. No: 21/3 ] Melikgazi

İktibas İstanbul Temsilciliği: Akşemsettin Mah. Fevzipaşa Cad. No: 43 D.:5 Fatih {Fatih Camii karşısı} Tel: 0 545 648 75 08

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09