KÜLTÜR SANAT

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 7.5.2015 12:17:19

İktibas Dergisi’nin Mayıs sayısı çıktı: “Değişim Sürecinde Dönemsel Kaoslar ve Strateji Savaşları“

İktibas Dergisi Mayıs 2015/437. Sayısı “Değişim Sürecinde Dönemsel Kaoslar ve STRATEJİ SAVAŞLARI” manşeti ile okuyucusuyla buluştu. İktibas Dergisi’nin Mayıs sayısı çıktı: “Değişim Sürecinde Dönemsel Kaoslar ve Strateji Savaşları“

İslamî Analiz/Haber Merkezi

İktibas Dergisi Mayıs 2015/437. Sayısı “Değişim Sürecinde Dönemsel Kaoslar ve STRATEJİ SAVAŞLARI” manşeti ile okuyucusuyla buluştu.

Bu sayıda, Siyasi Analiz bölümünde Abdullah PAMUK’un “Değişim Sürecinde Dönemsel Kaoslar ve STRATEJİ SAVAŞLARI”; Kavramda ise İman yazısını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Atasoy MÜFTÜOĞLU’nun “Muhafazakâr Restorasyon”; Hüseyin BÜLBÜL’ün “Kurtarıcı Aylar,” Parsellenmiş Zamanlar! ”; Mustafa BOZACIOĞLU’nun “Kimin Seçimi”; Hikmet ERTÜRK’ün “Allah’ın Kendilerini Unutturduğu Kimseler”; Osman COŞKUN’un “Şeytanın En Güzel Sözü “Korkma Bağışlanırsın”; Mustafa ATAV’ın  “Nerede Kaldı İslami Kimlik, İslami Duruş, İslami Mücadele?”; Aykut AKÇA’nın “Güven Yanılsaması mı, Güç Zafiyeti mi?” yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Site Bir Alıntı bölümünde da ise, geçen sayıda 1. sini yayımlanan Ramazan YAZÇİÇEK’inModernizm ile Gelenekçilik Arasında İnsan ya da İki Cehennemi Yaşamak-2” yazısının 2. bölümü var. 

‘Müslümanların Sorunları’nda, Hüseyin BÜLBÜL’ün “Peygamberi Anmak mı Anlamak mı?” yazısının yanı sıra;

Sanat-Edebiyatta Dr. Mehmet Akif ŞAHİN’in “Zaman Mekân ve Hayat”; Mehmet MORTAŞ’ın “Kelimelerin Arka Yüzü”; Esma GÜL’ün; “Sahi, Don Kişot’un Müridi miyiz?”; Hayrunnisa AKÇA’nın Burnumuza Ağır Geliyor Bu Acı Kokular”; yanı sıra Ahmet Yasin DENİZ’in “Sanki Anlayacaksın şiirini bulabilirsiniz    

Derginin gündem bölümünde ise, iktibas edilen köşe yazıları okuyucunun istifadesine sunulmuş. 

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09