KÜLTÜR SANAT

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 3.3.2016 11:13:50

İktibas Dergisi’nin Mart sayısı çıktı: ‘Zalimler-Mazlumlar ve Müslümanların Sorunlu Pozisyonları’

İktibas Dergisi Mart 2016/447. Sayısı “Zalimler-Mazlumlar ve Müslümanların Sorunlu Pozisyonları” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor. İktibas Dergisi’nin Mart sayısı çıktı: ‘Zalimler-Mazlumlar ve Müslümanların Sorunlu Pozisyonları’

İslamî Analiz/Kültür-Sanat

İktibas Dergisi Mart 2016/447. Sayısı Zalimler-Mazlumlar ve Müslümanların Sorunlu Pozisyonları manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayıda, Yorum bölümünde Abdullah PAMUK’un Zalimler-Mazlumlar ve Müslümanların Sorunlu Pozisyonları; Kavramda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün İslam’da İbadet Kavramı konusunun işlendiği yazılarını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Hikmet ERTÜRK’ün Zorluklar Olmadan Başarı Olmaz!.; Osman COŞKUN’un Günahta Israrcı Olmak ya da Günahı Hayat Tarzı Edinmek”; Aykut AKÇAnın, Doğru Okuma.”; Ömer Yıldız’ın Hadis Uydurma Faaliyetinin Arka Planı ve Sebepleri”; Haydar Öztürk’ün Büyük Mevzulara Küçük Dokunuşlar”; Hamdi AKANınDin mi? Devlet mi?yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Site Bir Alıntı bölümünde da ise, haksöz.com sitesinden, Ramazan YAZÇİÇEK’inKur’an’a Göre Çoğulculuk Realitesi Karşısında Siyaset ve Davranış Etiği.ile İktibasdegisi.com sitesinden Abdullah PAMUK’un “Zamanına Tanıklık Edenler” yazı dizininde yayınlanan Malik El-Şahbaz {1925-1965} konulu yazıları alıntılanmış.

                         

Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün Rüyalı Hülyalardan Kur’an’lı Dünyalara yazısının yanı sıra.

Sanat-Edebiyatta Dr. Mehmet Akif ŞAHİN’inTarihte Bir Pencere; Batılılaşma Serüveni”; Mehmet MORTAŞ’ın Virgülün Noktada Can Çekişmesi”;  Hayrunnisa AKÇA’nın Şehirlerin Sorunları Vardır”; yazılarını bulabilirsiniz.

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09