KÜLTÜR SANAT

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 2.2.2016 11:14:28

İktibas Dergisi’nin 446. Sayısı “Yeni Türkiye-İsrail İlişkilerinin ‘Normalleşme’sinden Ne Anlaşılmalı?” manşeti ile çıktı

İktibas Dergisi Şubat 2016/446. Sayısı “Yeni Türkiye-İsrail İlişkilerinin “Normalleşme”sinden ne Anlaşılmalı?” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor. İktibas Dergisi’nin 446. Sayısı “Yeni Türkiye-İsrail İlişkilerinin ‘Normalleşme’sinden Ne Anlaşılmalı?” manşeti ile çıktı

İslamî Analiz/Haber Merkezi

İktibas Dergisi Şubat 2016/446. Sayısı “Yeni Türkiye-İsrail İlişkilerinin “Normalleşme”sinden ne Anlaşılmalı?” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayıda, Yorum bölümünde Abdullah PAMUK’un “Yeni Türkiye-İsrail İlişkilerinin “Normalleşme”sinden ne Anlaşılmalı?”; Kavramda ise “Salih Olmak” konusunun işlendiği yazıları okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Hüseyin BÜLBÜL’ün “Kalplerin Titreme Zamanı Gelmedi mi?”; Hikmet ERTÜRK’ün “Yolculuk Eden İki Arkadaş”; Osman COŞKUN’un “Ey İnsan Verdiğin Ceza Suça Denk Değil”; Ferit Aydının, “Kimler, Niçin İslâm’dan Korkuyor?!.”; Haydar Öztürk’ün “Liderlere Tapınma Ruhu”; Ömer Yıldız’ın “Charlie Hebdo Bağlamında Kutsala Hakarete Kur’an Perspektifinden Bakmak”; Hamdi AKANın “Düşünme Üzerine (5)” yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Site Bir Alıntı bölümünde da ise, emekveadalet.org sitesinde, Atasoy Müftüoğlu ile yapılan  Kur’an Referans Kaynağı Olmaktan Çıkmıştır” konulu röportajı alıntıladık.

Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün “Yükünün” Farkında Olmak” yazısının yanı sıra,

Sanat-Edebiyatta Dr. Mehmet Akif ŞAHİN’in “Tükenen Hayatlarımız”; Mehmet MORTAŞ’ın “Ey Dost!”;  Hayrunnisa AKÇA’nın Pek” İyiydi Karnem”; yazılarını bulabilirsiniz.     

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09