İktibas Dergisi'nin 424. Sayısı Çıktı

İslami Analiz olarak siz değerli okurlarımızı yeni dergilerle buluşturmaya devam ediyoruz. İktibas Dergisi 424. sayısında “Küresel Aktörlerin Güç Oyunları” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

İslami Analiz/Kültür-Sanat

Bu sayımızda, Siyasi Analiz bölümünde Abdullah PAMUK’un  “Değişen Dünyada Küresel Aktörlerin Güç Oyunları” ; Kavramda “Doğruları Anlamak Mukayese ve Muhakeme iledir” yazısını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında Hüseyin BÜLBÜL’ün “Toplumun Din Algısı?”; Mustafa BOZACIOĞLU’nun “Dine Karşı Din”; A.Araf ARAT’ın “Siyasal Düzenlerin Din Algısı”; Hikmet ERTÜRK’ün “Kur’anı Boykot Edenler”; Osman COŞKUN’un “Yaşadığınız Hayatın Dininiz Olduğunu Biliyormusunuz?”; A.Birol Ulaş’ın “Karanlık” Muhammed Celil’in “Hakkın Şahitliği, Şahitliğin Hakkı”; Aykut Akça’nın “İş Akdi yada Kulluğun Kuralları Kitabı”; ile Hamdi Akan’ın “Ahiret’e Oto Stop” yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Site  Bir Alıntı da ise İktibas Dergisi’nin internet sitesinde yayınlanan Dergimiz adına Hüseyin Bülbül’ün  Atasoy Müftüoğlu ile yapılan “Atasoy Ağabey’e Müslümanların Düşünsel ve Siyasal Duruşları” Röportajı okuyabilirsiniz.

Müslümanların Sorunlarında ise Hüseyin BÜLBÜL’ün “Hayata Kur’an ile Bakmak” yazısının yanı sıra,

Sanat-Edebiyatta Dr. Mehmet Akif ŞAHİN’in “Şehrin Gözyaşları Uyanıyor”; Mehmet  MORTAŞ’ın “Suskun”; Allahın rahmetine kavuşan Şükrü ÜNALAN kardeşimizin “Dua” sını bulabilirsiniz    

Dergimizin gündem bölümünde ise, her zamanki gibi özenle seçip iktibas ettiğimiz köşe yazılarını sizlerin istifadesine sunduk, zevkle okuyacağınıza inanıyoruz.

 

 

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09