KÜLTÜR SANAT

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 3.8.2015 09:19:54

İktibas Dergisi yayın hayatına e-dergi olarak devam edecek: “Bölgemizdeki Yakıcı Gerçeklikler”

İktibas Dergisi Ağustos 2015/440. sayısı “BÖLGEMİZDEKİ YAKICI GERÇEKLİKLER” manşeti ile e-dergi (pdf&epub)* olarak okuyucusuyla buluşuyor. İktibas Dergisi yayın hayatına e-dergi olarak devam edecek: “Bölgemizdeki Yakıcı Gerçeklikler”

İslamî Analiz/Kültür-Sanat

İktibas Dergisi Ağustos 2015/440. sayısı “BÖLGEMİZDEKİ YAKICI GERÇEKLİKLER” manşeti ile e-dergi (pdf&epub)* olarak okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayıda, Siyasi Analiz bölümünde Abdullah PAMUK’un “BÖLGEMİZDEKİ YAKICI GERÇEKLİKLER”; Kavramda ise “Tefsir ve Usulü” konusunun işlendiği yazılarını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Atasoy MÜFTÜOĞLU’nun “Gerçeklerin Dünyasına Geçmek”; Hüseyin BÜLBÜL’ün “Bilgi Sahibi Olmadan Fikir Sahibi Olmak”; Hikmet ERTÜRK’ün “Yürünebilir Yollar”; Osman COŞKUN’un “Müminler Birbirlerinin Kardeşidir”, Biz Bu Kardeşliğin Neresindeyiz?”; Aykut AKÇA’nın “Din Dili”; ile A. Birol ULAŞ’ın “İnanmak ve Yaşamak Üzerine” yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Site Bir Alıntı bölümünde, Dünyabülteni sitesinden Aynur ERDOĞAN’ın  “Kapitalizm, Liberalizm, Demokrasi ve Protestan Ahlakla Kendisini Kökleştirmektedir” röportajı alıntılanmış.

Müslümanların Sorunlarında ise Hüseyin BÜLBÜL’ün “Bir İhmal Bin İhlali Getirir” yazısının yanı sıra,

Sanat-Edebiyatta Dr. Mehmet Akif ŞAHİN’in “Sessizlikle yüzleşmek vakti”; Mehmet MORTAŞ’ın İçimizdeki Kuyu”; Esma GÜL’ün; “Ne Olursan Ol Gel Ama Kesin Tövbe Ederek Gel!” ile,  Hayrunnisa AKÇA’nın Ruhunu Ne Hissettiğinin Önemi Yok Dilin Ondan da Ehemmi”; yazılarını bulabilirsiniz.

*Not: İktibas Dergisi yayın hayatına e-dergi (pdf&epub) olarak devam edecektir.

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09