İktibas Dergisi Şubat sayısı çıktı

İktibas Dergisi Şubat 2015/434. Sayısı “KIRMIZI KİTAP’IN “Ilımlı İslamcı”ları” manşeti ile okuyucusuyla buluştu.

İslamî Analiz/Kültür-Sanat

İktibas Dergisi Şubat 2015/434. Sayısı KIRMIZI KİTAP’IN “Ilımlı İslamcı”ları manşeti ile okuyucusuyla buluştu.

Bu sayıda, Siyasi Analiz bölümünde Abdullah PAMUK’un KIRMIZI KİTAP’IN “Ilımlı İslamcı”ları; Kavramda ise Kur’an ve Sünnet yazısını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Atasoy MÜFTÜOĞLU’nun Liberal/Demokratik Diktatörlük; Hüseyin BÜLBÜL’ün Sağlıklı İlişkilerin Sırrı”; Dr. Murat KİRİŞCİ’nin Değişenler Değişmeyenler”; Mustafa BOZACIOĞLU’nun Ahireti Ertelemek”; A.Araf ARAT’ın “Küresel Kaos ve Çıkış Yolu”; Hikmet ERTÜRK’ün Neden Böyleyiz?; Osman COŞKUN’un Kur'an'a Sarılmak”; Hamdi AKAN’ın YENİ”, “Error”, Dehşet”; Aykut AKÇA’nın Temsilde Liyakat, Teklifte Samiyet”; Muhammed CELİL’in “İtaat Edenler, İsyan Edenler, Erteleyenler”; ile Şeref BÜLBÜL’ün  “Fitne Beş Sıfır galip yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Site Bir Alıntı bölümünde ise, Atasoy MÜFTÜOĞLU ile “İslamcılık ve İslamcılığın Son yüzyılda İzlediği Süreç, Ortadoğu, Tekfirci Akımlar ve Etkileri”  üzerine Rasthaber.net adına yapılan ve yayınlanan söyleşi alıntılanmış. 

Müslümanların Sorunlarında ise Hüseyin BÜLBÜL’ün Büyük İşler, Bilekle Değil Yürekle Halledilir yazısının yanı sıra,

Sanat-Edebiyatta Dr. Mehmet Akif ŞAHİN’inIşığa Bakan Gözlerimiz yazısı ile Mehmet MORTAŞ’ın İçimizdeki Kevgiryazısının yanı sıra Ahmet Yasin DENİZ’in Fırtınalı Çağrıile Esma GÜL’ünKenan’dan Mısır’a” şiirlerini bulabilirsiniz    

Derginin gündem bölümünde ise, özenle seçilip iktibas edilen köşe yazıları okuyucuların istifadesine sunulmuş.

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09