KÜLTÜR SANAT

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 4.4.2015 15:27:38

İktibas Dergisi Nisan sayısı çıktı: “Yeni Türkiye’nin Çözüm Süreci”

İktibas Dergisi Nisan 2015/436. Sayısı “Yeni Türkiye’nin ÇÖZÜM SÜRECİ” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor. İktibas Dergisi Nisan sayısı çıktı: “Yeni Türkiye’nin Çözüm Süreci”

İslamî Analiz/Kültür-Sanat

İktibas Dergisi Nisan 2015/436. Sayısı Yeni Türkiye’nin ÇÖZÜM SÜRECİ manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayıda, Siyasi Analiz bölümünde Abdullah PAMUK’un Yeni Türkiye’nin ÇÖZÜM SÜRECİ; Kavramda ise Şirk yazısını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Atasoy MÜFTÜOĞLU’nun Önce Zihinlerimizin İslamileştirilmesi Gerekiyor; Hüseyin BÜLBÜL’ün İslam Dünyası” Nereye Gidiyor?”; Mustafa BOZACIOĞLU’nun Pergel Metaforu”; Hikmet ERTÜRK’ün Peki Ne Öğrendik; Osman COŞKUN’un Lâ Demeden İllâllah Diyenler.”; Mustafa ATAV’ın  Devirdik mi Yoksa (D)evrildik mi?”; A.Araf ARAT’ın “Zaaflarımız Kime Hizmet Ediyor?”; Aykut AKÇA’nın Virüs”; Muhammed CELİL’in “İtaat Edenler, İsyan Edenler, Erteleyenler III”; Hamdi AKAN’ın Düşünmemek Laik Taş Üretir!”;  A. Birol ULAŞ’ün  “Şahit ile Adem SELEŞ’ın “Devlet Ana Uyandır Biziyazılarını bulabilirsiniz.

Bir Site Bir Alıntı bölümünde da ise, Ramazan YAZÇİÇEK’inModernizm ile Gelenekçilik Arasında İnsan ya da İki Cehennemi Yaşamak -1” yazısı alıntılanmış.

Müslümanların Sorunları bölümünde ise Hüseyin BÜLBÜL’ün Taşı Gediğine Koymak yazısının yanı sıra;

Sanat-Edebiyatta Dr. Mehmet Akif ŞAHİN’inSır Vermez Zenciliğimiz; Mehmet MORTAŞ’ın Akıl ve Duygunun Cilası”;  Hayrunnisa AKÇA’nın “Ne Dedi Yazar”; Şeref BÜLBÜL’ün “Nasihatim Var Anlayanlara”; yanı sıra Ahmet Yasin DENİZ’in Halimiz” şiirini bulabilirsiniz.

Derginin gündem bölümünde ise, özenle seçilip iktibas edilen köşe yazıları okuyucuların istifadesine sunulmuş. 

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09