İktibas Dergisi Mart sayısı “Değerlerimiz - Değerlendirmelerimiz ve (Savunma) Yöntemlerimiz” manşetiyle çıktı

İktibas Dergisi Mart 2015/435. Sayısı “Değerlerimiz-Değerlendirmelerimiz ve (Savunma) Yöntemlerimiz” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

İslamî Analiz/Haber Merkezi

İktibas Dergisi Mart 2015/435. Sayısı Değerlerimiz-Değerlendirmelerimiz ve (Savunma) Yöntemlerimiz manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayıda, Siyasi Analiz bölümünde Abdullah PAMUK’un Değerlerimiz Değerlendirmelerimiz ve (Savunma) Yöntemlerimiz; Kavramda ise Kur’an ve Sünnet İlişkisi yazısını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Atasoy MÜFTÜOĞLU’nun Vicdanlarımızı Kirleten Bencillikler; Hüseyin BÜLBÜL’ün Zamanelerin, “Gizli Tanığı” Zaman!.”; Mustafa BOZACIOĞLU’nun Elbiselerine Bürünmek”; Hikmet ERTÜRK’ün İçimizdeki 28 Şubatlar?; Osman COŞKUN’un Tanyerinin Ağarması Yakın Değil mi?.”; Mustafa ATAV’ın  Ben de bir “Obsedör”müyüm?”; Aykut AKÇA’nın Yiğit Namı ile Anılır{dı}”; Muhammed CELİL’in “İtaat Edenler, İsyan Edenler, Erteleyenler II”; Hamdi AKAN’ın Red Edilen “Din”den misiniz?”; ile A. Birol ULAŞ’ın  “Kayıp Kelime yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Site Bir Alıntı bölümünde ise, Zehra Çomaklı TÜRKMEN’in Kuranihayat.com sitesinde yayınlanan “Çocuk Eğitiminde Zaaflar ve Vahye Uygun Çözüm Arayışı” yazısı alıntılanmış. 

Müslümanların Sorunlarında ise Hüseyin BÜLBÜL’ün Başınıza Gelenler Ellerinizin Yaptıklarındandır yazısının yanı sıra,

Sanat-Edebiyatta Dr. Mehmet Akif ŞAHİN’inMaziye Akan Irmak: İnsan; Mehmet MORTAŞ’ın Derinsel Algılar”;  Hayrunnisa AKÇA’nın “Ha Doğru Yaa! “Ayininizin” Müslüman’ıydınız Siz !!!”; Esma GÜL’ün “En Güzel Teslimiyet: İslam ve Şehadet”; Büşra GÜNASLAN’ın yazısının yanı sıra Ahmet Yasin DENİZ’in Salyangoz” ile Tamer AĞAOĞLU’un “Zaman” şiirlerini bu sayıda bulabilirsiniz. 

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09