TÜRKİYE

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 5.7.2018 08:59:53

Habertürk Gazetesi son baskısını yaptı!

Ciner Medya Grubu'nun içinde yer alan Habertürk gazetesi 1 Mart 2009 tarihinde yayın hayatına başlamış ve bugün (5 Temmuz 2018) yayınlanan son baskısıyla okurlarına veda etti. Gazete, manşetinde beyaz zemin üzerine, "Son baskı. Habertürk Gazetesi'nden okurlarına hatıralarla dolu bir veda..." yazısıyla çıktı. Habertürk Gazetesi son baskısını yaptı!

Ciner Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ, hafta başında Gazete Habertük'ün basılı yayını sonlandıracağını ve dijital yayıncılığa ağrılık vereceği iddialarını doğrulayarak bugün (5 Temmuz 2018) yayınlanan son baskısıyla okurlarına veda edeceğini duyurmuştu. Habertürk gazetesi manşetinde beyaz zemin üzerine, "Son baskı. Habertürk Gazetesi'nden okurlarına hatıralarla dolu bir veda..." yazısıyla çıktı.
 
Gazetenin internet sitesinde yayınlanan metinde çalışanların büyük bir özveri ile işlerini yürüttükleri belirtilerek herkese teşekkür edildi.
 
Veda yazısında ayrıca Habertürk Gazetesi Genel Yönetmen Yardımcısı Kürşad Oğuz'un şu ifadeleri yer aldı:
 
"Büyük bir özveriyle ve başı dik çalışan, gazetesi için aile ve ilişkilerini ihmal etmeyi göze alan, medyada eşine az rastlanır bir dayanışma ve 'temiz kalma' iradesi gösteren her Habertürk mensubunun emeği ve izi var bu başarıda."
 

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09