FİLİSTİN

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 5.10.2018 09:58:10

Gazze’de askeri geçit töreni düzenleyen Kudüs Seriyyeleri: Direniş silahını tüm gücümüzle savunacağız

İslami Cihad Hareketi’nin askeri kanadı Kudüs Seriyyeleri sözcüsü Ebu Hamza, direniş silahını tüm güçleriyle savunacaklarını ve Filistin davasını tasfiye planlarını bozacaklarını söyledi. Gazze’de askeri geçit töreni düzenleyen Kudüs Seriyyeleri: Direniş silahını tüm gücümüzle savunacağız

İslami Cihad Hareketi’nin askeri kanadı Kudüs Seriyyeleri sözcüsü Ebu Hamza, direniş silahını tüm güçleriyle savunacaklarını ve Filistin davasını tasfiye planlarını bozacaklarını söyledi.

Ebu Hamza, bugün (4 Ekim Perşembe) ikindi saatlerinde Kudüs Seriyyeleri’nin Gazze kentinde gerçekleştirdiği askeri geçit töreninden sonra düzenlediği basın toplantısında, “Kudüs Seriyyeleri, tüm direnişçilerle ve onurlu insanlarla birlikte cihat meydanında olmaya devam edecek ve halkımızı savunacak” dedi.

Kudüs Seriyyeleri, askeri geçit törenini İslami Cihad Hareketi Genel Sekreterliğine seçilen Ziyad En-Nehhale’ye biatını ilan için düzenledi.

Filistin’in tek bir karışını dahi pazarlık konusu yapmayacaklarını belirten Ebu Hamza, tüm komplolara karşı koyacaklarını ve Filistin davasını tasfiye etmeye yönelik planları boşa çıkaracaklarını ifade etti.

Şehitlerin kanlarının asla boşa gitmeyeceğini kaydeden Ebu Hamza, düşmanın kendilerini çok iyi tanıdığını belirtti.

“Silahımız onurumuzun simgesi ve halkımızın gücüdür” diyen Ebu Hamza, Kudüs Seriyyeleri’nin 31’inci kuruluş yıldönümünde binlerce savaşçıya ve on binlerce taraftara sahip olduğunu söyledi.

 

Kaynak : Fiem

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09