KÜLTÜR SANAT

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 21.6.2016 09:03:25

Erdemli Gençlik Hareketi’nden “Müslüman Gençler Kudüs’ü Konuşuyor” paneli

Bursa’da faaliyet gösteren Erdemli Gençlik Hareketi, İstanbul’dan Birliktelik Hareketi, Bursa’dan Anadolu Gençlik Derneği ve Afyon’dan Kudüs Gençliği Dergisi’nin katılımıyla “Müslüman Gençler Kudüs’ü Konuşuyor” adlı bir panel düzenliyor. Erdemli Gençlik Hareketi’nden “Müslüman Gençler Kudüs’ü Konuşuyor” paneli

İslamî Analiz/Haber Merkezi

Bursa’da faaliyet gösteren Erdemli Gençlik Hareketi, İstanbul’dan Birliktelik Hareketi, Bursa’dan Anadolu Gençlik Derneği ve Afyon’dan Kudüs Gençliği Dergisi’nin katılımıyla “Müslüman Gençler Kudüs’ü Konuşuyor” adlı bir panel düzenliyor. 24 Haziran 2016 Cuma günü saat 19:00’da başlayacak olan panel “Uzunoğlu Düğün Salonu”nda yapılacak.

Programın çağrı metni şu şekilde:

“Mübarek Ramazan ayında ve 3. İntifada’nın devam ettiği bir zaman dünyanın pek çok yerinde yine “Kudüs Günü” programları, yürüyüşleri ve konferansları düzenleniyor. Bizlerde içinde yaşadığımız coğrafyada ben merkezci rüzgarlara ve şeytanın iğvalarına kapılmaktan Allah’a sığınarak ümmetin parçası olma bilincimizi ayakta tutmak ve bu bilinç çerçevesinde neler yapılabileceğini konuşmak istiyoruz.

Kudüs Günü münasebetiyle düzenlediğimiz panelde “Kudüs’ün Önemi”, “Kudüs ve Vahdet”, “Direniş” ve “Küresel Siyonizm” başlıkları tartışılacak. Panel, moderatörün sunumu ile başlayacak ve Erdemli Gençlik Hareketi, Anadolu Gençlik Derneği, Birliktelik Hareketi ve Kudüs Gençliği Dergisi’nden katılımcıların 15′er dakikalık sunumları ile devam edecek.

Program iftarlıdır, tüm kardeşlerimizi bekliyoruz.”

Panel: “Müslüman Gençler Kudüs’ü Konuşuyor”

Tarih:  24 Haziran 2016

Saat: 19.00

Yer: Uzunoğlu Düğün Salonu(Bursa Büyükşehir Belediyesinin yanında, Uzunoğlu İş Merkezinde, Ankara yolu Yeni Hal kavşağının yanı)

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09