TÜRKİYE

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 30.11.2018 12:53:40

Atasoy Müftüoğlu, 35 senedir Fethullah Gülen’in ‘Amerikan ajanı’ olduğunu anlatırken neredeydiniz?

İslami camianın önde gelen mütefekkirlerinden, aynı zamanda sitemiz yazarı Atasoy Müftüoğlu, troller tarafından hedefe konuldu. Atasoy Müftüoğlu, 35 senedir Fethullah Gülen’in ‘Amerikan ajanı’ olduğunu anlatırken neredeydiniz?

İslami Analiz/Haber Merkezi
 
İslami camianın önde gelen mütefekkirlerinden, aynı zamanda sitemiz yazarı Atasoy Müftüoğlu, troller tarafından hedefe konuldu.
 
Uzun bir konuşmasının 30 saniyelik kısmı kesilerek yayınlanan Atasoy Müftüoğlu, uzun zamandır olumlu yanlarıyla birlikte popülist milliyetçiliği tetiklemesi nedeniyle 15 Temmuz’un bir uyuşturucu işlevi gördüğünü söylüyor. Müftüoğlu yine, ‘tarihin en aşağılık darbe girişimi’ olarak nitelediği 15 Temmuz sonrası Fethullah Gülen’in kişiliği üzerinde magazinel değerlendirme yapılmasının yanlış olduğunu, bu kişiyle ve yapıyla hesaplaşmak için referanslarının değerlendirilmesi gerektiğini ısrarla dillendiriyor.
 
1980’li yıllardan beri Fethullah Gülen’in Siyonizmden daha tehlikeli olduğunu ve açıkça Amerika’nın lehine çalıştığını savunan Atasoy Müftüoğlu, birçok konferansında bugün onu hedefe koyan milliyetçi/muhafazakar kesim tarafından ‘Hocam abartıyorsunuz, suizan ediyorsunuz, bu kadar da değil’ gibi suçlamalara muhatap olmuştu.
 
Türkiye’de FETÖ konusunda alnı en ak olan ve bu noktada bir ödül verilecekse listenin başında gelen Atasoy Müftüoğlu’na ‘FETÖ’cü, hain, alçak’ yaftalarını vurmanın hafifliğini kamuyounun takdirine bırakıyoruz.
 

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09