EKONOMİ

Haberi Sosyal Medyada Paylaş ! 2.4.2016 16:42:48

Ali Koç'tan AK Parti'ye övgü: 'Hiçbir hükümet işverene böyle imkanlar sunmadı'

Koç Holding patronlarından Ali Koç, bugün yaptığı konuşmada, “Hiçbir dönemde sanayicilere böyle imkanlar sunulmamıştı” diyerek AK Parti'yi övdü. Ali Koç

Koç Holding patronlarından Ali Koç, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da katıdığı Ford Ecotorq Motoru Seri Üretime Geçiş Töreni’nde yaptığı konuşmada, AK Parti'nin sanayicilere sunduğu imkanlardan bahsetti ve hükümeti övdü.

Ali Koç’un sözleri şöyleydi:

“Bu ülke ekonomide global ekonomide dünyanın önemli oyuncularından biri olacaksa, bu ülke 2023 vizyonunu yakalayacak, yakalamasa da yaklaşacak olacaksa bu işin üretimden geçtiğini hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla bilhassa son dönemde sanayiye hükümetimizin sahip çıkması da bizleri ayrıca sevindiriyor. Bizler zaman zaman ayrıca bizler doğru iş mi yapıyoruz diye kendimizi sorguluyorduk. Ama bugün görüyoruz ki başta hükümetimiz olmak üzere bizlere Cumhuriyet tarihinin en önemli, en teşvik edici programları teşvikleri geliştiriliyor. Geçen sene AR-GE ile ilgili açıklamalarınız ve bunların da biliyorum aklınızdakilerin daha da gelişeceğini, daha da ilerleteceğinizi… Ve hiçbir dönemde de sanayiciler için bu imkanlar sunulmamıştı. İnşallah bize düşen görev de, Vehbi Bey’in her zaman söylediği gibi ‘ülkem varsa ben de varım’ felsefesiyle her koşulda çalışmak, üretmek, yatırım yapmak ve ülkemize değer katmak.”

 

Yorum Yaz

Yorumlar

ANKETİMİZE KATILIN
Sitemize Nasıl Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
  • İmsak 04:57
  • Güneş 06:28
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:50
  • Akşam 19:45
  • Yatsı 21:09